Як правильно вибрати електровелосипед?

Враховуючи кількість тематичних магазинів, придбати транспорт зовсім не є проблемою. Важливо знати, як вибрати електровелосипед, адже від цього залежить зручність і якість експлуатації. Щоб заощадити час, розповімо про основні особливості та критерії.

На що звертати увагу в першу чергу?

Якщо вибір стоїть перед тим, які електровелосипеди купити, то потрібно розуміти, що такі велосипеди не суттєво відрізняються від механічних аналогів. Йдеться про наявність мотор-колеса і деяких конструкційних особливостях. В першу ж чергу слід звернути увагу на власні переваги:

  1. вид рами: міська, Дорожня, МТВ;
  2. Висота рами, що підходить під зріст райдера;
  3. амортизація: передня вилка, двопідвісні велосипеди, відсутність амортизації.
  4. Замислюєтеся про електровелосипед, як вибрати? Враховуйте важливі особливості розміщення електродвигуна.

Існує кілька типів:

  • Мотор-колесо. Тяга представлена мотором, який одночасно і є втулкою. Харчування відбувається за рахунок АКБ. Для побутових завдань: поїздка на роботу, прогулянка, неспішна їзда по місту, вистачить мотор-колеса 36В 350Вт. Подібні параметри дають можливість розвивати швидкість до 40 км/ч.батареї 18650 вистачає на 50 км подорожей з середньою швидкістю.
  • Тип приводу в цьому випадку також важливий. Фахівці радять вибирати саме задній, так як це найкраща прохідність, керованість, захищеність. Мінус полягає тільки в проблематичному знятті, але практика вирішить дану проблему.

Електродвигун в кареточной частини.

Більш сучасні і технологічні Електровелосипеди, використовувані для професійних занять спортом, подорожей та інше. Така техніка не має на увазі відсутність зусиль, але допомагає крутити педалі. За це відповідають спеціальні датчики. При необхідності вони запускають електромотор, тим самим знижуючи зусилля велосипедиста.

В зборі або окремі запчастини?

Відзначимо, що навіть звичайний велосипед легко перетворити в електро, знадобляться тільки електронабори для велосипеда: мотор-колесо, екран для моніторингу даних, АКБ, необхідна комутація. Згадані набори відрізняються по комплектації, а значить кожен клієнт знайде для себе кращий.

Для прикладу, електровелосипед, термін служби якого добігає кінця з певних причин, можна полагодити і купити деякі елементи окремо. У будь-якому випадку, про нюанси і особливості важливо знати.

Не ризикуйте, а краще зверніться до професіоналів Sporte або ж онлайн – аналога-консультантів інтернет-магазину sporte.com.ua. Вам гарантовано підберуть електровелосипед за вашими запитами і бюджету і порадять необхідні запчастини.

ІНШІ НОВИНИ