Як правильно вибрати клініку флебології

Останнім часом медицина зробила серйозний крок уперед у технологічному і методологічному розвитку. Флебологічна наука щодо цього не залишилася осторонь. З розвитком технології ультразвуку змінилися як сучасні діагностичні, а й лікувальні підходи.

Останніми роками багато клінік флебології називають себе «хорошими», «провідними», «кращими». Як же розібратися, яка клініка справді пропонує якісні послуги.

Що відрізняє справді найкращу інноваційну клініку флебології?

Вам обов’язково виконають якісне дуплексне чи триплексне ультразвукове дослідження. Потрібно, щоб його виконував сам флеболог, оскільки на результатах цього дослідження грунтується весь підхід до лікування. Також сучасні інноваційні ендоваскулярні технології передбачають обов’язковий ультразвуковий контроль.
Вам ніколи не запропонують звичайне (класичне) оперативне лікування варикозної хвороби, тому що сучасні ендоваскулярні методики термооблітерації (їхнє останнє покоління) дозволяють ефективно та безпечно лікувати варикозні вени будь-якого діаметру, навіть у найзапущеніших випадках. Тому флебологія Харків використовує лише сучасні інноваційні методи лікування.

Гарантія позитивного результату лікування. Варіантів, як: “може не вийти”, “у вас дуже складний і запущений випадок”, “для ендоваскулярного лікування занадто пізно”, стосовно варикозної хвороби бути не повинно. Досвідчений професіонал вирішить проблему. Можливо, лікування буде етапним але результат у будь-якому випадку буде позитивним.

Лікування не повинно бути пов’язаним з болем та стражданнями, оскільки досвідчений фахівець використовує лише перевірені (не одну тисячу разів) лікувальні схеми, які свідомо позбавлені таких недоліків.

Відповідальний підхід до всіх пацієнтів. Відділення флебології в медичному центрі “Da-Vinci” дає гарантію на всі маніпуляції, що проводяться.

Індивідуальний підхід кожного пацієнта. У нашій флебології В Харкові вам підберуть найбільш комфортну, від цього не менш ефективну лікувальну схему, щоб максимально нівелювати будь-які неприємні моменти.

Вартість послуг у сучасній інноваційній клініці не може бути надто низькою. Ведуча клініка використовує розхідники та комплектуючі лише перевірених європейських виробників, та й послуги найкращих фахівців не можуть коштувати дешево. Тим не менше, у порівнянні з іншими провідними інноваційними клініками флебології ціни у центрі “Da-Vinci” вас приємно здивують.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ