Як продати авто після ДТП у Львові

Що робити в разі аварії

Якщо ви потрапили в аварію, насамперед необхідно зупинити свій автомобіль і переконатися, що інший автомобіль зупинився, після чого викликати співробітника дорожньої поліції. Далі необхідно переконатися, що ви і ваші пасажири не постраждали, і за необхідності викликати швидку допомогу. Третє, що необхідно зробити, – це обмінятися інформацією з іншим водієм. Ви маєте повідомити своє ім’я, адресу, реєстраційні дані автомобіля, інформацію про страховку і дані водійського посвідчення. Якщо аварія серйозна і ви зазнали травм, не підписуйте жодних паперів і не давайте жодних обіцянок про виплату. Якщо ви не впевнені, що зможете надати всю необхідну інформацію, зверніться до свого страхового агента та адвоката.

Що робити з розбитим автомобілем

Якщо після аварії у вас залишився розбитий автомобіль зі значними пошкодженнями, ви маєте негайно прибрати його з проїжджої частини. У разі аварії з легкими ушкодженнями ви можете відвезти автомобіль до найближчої ремонтної майстерні, де вам оцінять збитки та нададуть кошторис. Якщо ви потрапили в аварію з великими пошкодженнями, ви не зможете відремонтувати свій автомобіль, і вам доведеться його продати. У цьому разі ви маєте зняти з автомобіля все обладнання, залишити двері незамкненими і повісити на нього табличку “як є”. Якщо ваш автомобіль повністю втрачено, ви повинні передати право власності страховій компанії. Ви можете продати автомобіль навіть з аварійним титулом. Ви повинні почистити машину, зробити фотографії та розмістити їх в Інтернеті.

Автовикуп Львів допоможе миттєво викупити автомобіль після аварії

Автомобільна аварія може значно знизити вартість автомобіля. Якщо це ваш випадок, і ви хочете продати пошкоджений автомобіль, розраховуючи отримати за нього велику суму, вас чекає розчарування. У цій ситуації викуп авто після дтп Львів пропонує вам відмінне рішення. ТопВыкуп – це онлайн-майданчик для надання послуг з викупу автомобілів у Львові. За допомогою цієї платформи ви можете продати пошкоджений автомобіль за готівку. Вам не потрібно витрачати час на відвідування автосалонів і переговори про ціну. З TopBuy ви можете продати автомобіль онлайн. Просто завантажте фотографії вашого автомобіля, введіть інформацію та отримайте пропозицію. Ви можете продати свій автомобіль після аварії і миттєво отримати готівку.

Висновок

Щоб продати пошкоджений автомобіль, ви повинні прийняти той факт, що він не буде коштувати стільки ж, скільки звичайний автомобіль. Однак продати пошкоджений автомобіль краще, ніж залишити його стояти і з часом втратити свою цінність. Ви зможете отримати за нього деяку суму грошей, яка допоможе оплатити ремонт вашого автомобіля. Продати пошкоджений автомобіль може бути непросто. Найкраще звернутися в компанію, яка спеціалізується на викупі автомобілів. Завдяки цим послугам ви зможете отримати за свій автомобіль найбільшу суму грошей.

ІНШІ НОВИНИ