AB InBev Efes Україна разом з EverGrain починає випуск продукції з рослинними протеїнами

Нещодавно відкриту компанію EverGrain на чолі з Грегом Белтом, підтримала його колишня компанія AB InBev Efes Україна, представлена на нашому ринку торговими марками «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Stella Artois», «Bud», «Corona Extra» , «Село і люди», «Де Сад» і т.д. Раніше в компанії AB InBev Efes Україна Грег Белт був керівником в напрямку сталого розвитку.

В сьогоднішніх реаліях стабільне майбутнє можливо тільки якщо своєчасно піклуватися про безвідходне виробництво, вважає керівництво AB InBev Efes Україна. Тому компанія і виступила зі словами підтримки при відкритті компанії EverGrain. Основні види діяльності компанії Грега Белта EverGrain будуть пов’язані з переробкою відпрацьованих продуктів ячменю в продукти, де будуть переважати рослинні білки і клітковина. В AB InBev Efes Україна оцінили таке співробітництво позитивно, адже пивної дробини залишається приблизно 1,4 млн тонн на рік, а спосіб утилізації від EverGrain більш екологічний та інноваційний.

Завдяки такому екологічно чистому способу переробки продуктів з ячменю, EverGrain зможе отримати чисті компоненти для подальшого виробництва різних продуктів харчування і напоїв в яких буде підвищена харчова цінність. В майбутньому така переробка інгредієнтів допоможе істотно зменшити глобальні соціально-економічні проблеми, такі як недоїдання.

Як підкреслює Тоні Мілікін, керівник з питань сталого розвитку та закупівель AB InBev Efes Україна, керівництво AB InBev Efes Україна охоче підтримуватиме виробництво компанії, яке орієнтовано на створення живильного і екологічного продукту. EverGrain починає новий виток розвитку, кінцевою метою якого буде створення більш комфортного світу згідно з принципами сталого розвитку.

На сьогоднішній день компанія EverGrain виробляє 2 типу продукції – EverPro і EverVita. EverGrain заручившись підтримкою AB InBev Efes Україна буде підтримувати підвищений попит на продукцію, де переважають рослинні протеїни, а це в свою чергу важливо для багатьох бізнес-партнерів, щоб поставки були стабільні.

Коротка інформація про AB InBev Efes Україна

AB InBev Efes Україна займає високі позиції на ринку пивної продукції в Україні і при цьому вона є спільним підприємством пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварні Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має в своєму розпорядженні три заводи по території України на яких варять пиво. Вони знаходяться в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

У компанію AB InBev Efes входять такі відомі бренди, як «Bud», «Corona Extra», «Stella Artois», «Leffe», «Lowenbrau», «Staropramen», «Talle» та інші, а також локальні українські торгові марки: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», квас «Село і люди» і сидр «Де Сад».

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ