Анна Тігіпко розповіла про розширення бета-версії додатку izibank

Засновниця izibank Анна Тігіпко повідомила про розширення бета-версії додатку свого банку для смартфонів. Зокрема, це стосується запуску додатку izibank для роботи також і на смартфонах, які управляються операційною системою iOS від компанії Apple. Нагадаємо: раніше, на початку осені 2020 року, додаток izibank став доступний користувачам смартфонів під управлінням Android. На даний момент різниця полягає лише в тому, що користувачі Android можуть завантажити додаток прямо в Play Market, а для користувачів пристроїв під iOS необхідно завантажувати izibank через додаток TestFlight.

Як розповіла Анна Тігіпко, після осінньої презентації першої бета-версії додатку izibank, вся команда, що бере участь в проекті, працює в форматі «нон стоп», і все це для того, щоб виправити можливі помилки, отримувати зворотний зв’язок від клієнтів і вдосконалювати отриманий продукт . На даний же момент вже готова і версія додатку для смартфонів, що працюють на iOS. Розробити її було важливо, тому що цим питанням істотно цікавилися клієнти izibank.

Сервіси, доступні в додатку izibank на даний момент:

  • реєстрація карти онлайн в мінімальні терміни (документи завантажуються безпосередньо через додаток);
  • відправка коштів на інші карти з можливістю створювати шаблони платежів;
  • поповнення рахунку мобільного телефону і оплата комунальних послуг без комісії (кількість компаній-партнерів, послуги яких можна оплатити без комісії, постійно збільшується);
  • ведення аналітики витрат за допомогою спеціальної вбудованої у додаток izibank системи аналізу;
  • повний функціонал для роботи з депозитами (відкриття, продовження, поповнення, дострокове зняття);
  • кредитний ліміт по карті з сумою до 200 000 гривен, процентною ставкою на рівні в 3.08% і пільговим періодом до 72 днів;
  • можливість відкривати віртуальні картки в додатку, в тому числі що стосується карткових рахунків в іноземній валюті;
  • служба підтримки клієнтів, що працює 24/7 за допомогою популярних веб-месенджерів (Facebook Messenger, Telegram, Viber).

Уже сьогодні карти izibank можна отримати практично в будь-якому обласному центрі України, а незабаром кількість міст з пунктами видачі буде ще більше розширюватися – розповідає Анна Тігіпко. Щоб безкоштовно, тобто без комісії, поповнити карту izibank слід скористатися терміналами самообслуговування City24 або ТАСкомбанк.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ