Карбонова плівка для авто: основні переваги

Зробити автомобіль стильним і унікальним легко за допомогою тюнінгу і стайлінгу. Це дуже популярний спосіб прикрасити своє авто і для цього використовується вінілова плівка. Карбонова плівка – один з видів вінілу, вона отримала свою назву через зовнішній вигляд. Що стосується структури, то нічого спільного з карбоном вона не має. Щоб визначитися, чи підходить такий метод тюнінгу для вашого авто, потрібно вивчити всі плюси і мінуси використання.

Що таке карбонова плівка?

Такий вид вінілу частіше називають «плівка під карбон», вона являє собою вуглепластиковий склад. Разом з прогумованими частинками утворюється візерунок і формується неповторна текстура. Волокна на зовнішній стороні плівки лягають особливим чином, в результаті з’являється ефект карбону – дуже хороший варіант обклеювання машини, останнім часом він активно набирає популярності. Таке покриття, завдяки неповторній текстурі, створює статусний вигляд і додає вишуканості.

На початку нинішнього століття плівка для автомобілів під карбон використовувалася в основному для гоночних моделей. Головною функцією було виділення машин з натовпу і захист від дрібних пошкоджень. Згодом тенденції перейшли на аматорський рівень, і плівка почала з’являтися на звичайних автомобілях. Її використовують для покриття всього кузова або окремих деталей, в будь-якому випадку виглядає це дуже красиво. Сьогодні придбати матеріал не складає особливих труднощів, можна купити плівку в автомагазині, салоні або замовити карбонову в інтернеті за посиланням vissbon.com.ua/plenka-pod-karbon.

Властивості вінілової плівки

Великої популярності такий метод покриття набирає не лише через неповторну структуру. Це відмінний спосіб зробити своє авто неповторним і унікальним швидко і недорого. До найбільш затребуваних властивостей вінілової плівки відносять такі:

 • Прийнятна ціна. Якщо тюнінг робити іншим способом, наприклад, використовувати справжній карбон, це буде коштувати в кілька разів дорожче.
 • Захисна функція. Вініл дбайливо наклеюється на поверхню, при цьому вона залишається незайманою, а плівка захищає її від подряпин, дрібних саден і бруду.
 • За допомогою вінілового покриття можна заховати дрібні дефекти.
 • Матеріал стійкий до температурних коливань, він не морщиться і не пружиниться на морозі.
 • У будь-який момент плівку можна зняти без зайвих зусиль, і на машині не залишається пошкоджень.
 • Покриття вінілом не вимагає додаткового догляду, дбайливе ставлення до поверхні забезпечить ідеальний вид на кілька років.
 • Різноманітність забарвлень і стилів.

На ринку існує безліч різновидів вінілу, вони відрізняються за ціною і, відповідно, якістю. Автолюбитель підбере підходящий варіант по можливості і бажанню. У будь-якому випадку авто перетвориться в кращу сторону.

Особливості

Всі без винятку вінілові плівки мають свої переваги. Чому ж найкращим варіантом вважається плівка під карбон для автомобілів? Матеріал особливий і має безліч переваг. Головною перевагою покриття є його неповторна текстура. Решта види гладкі, блискучі, барвисті, але без особливих ефектів. Незважаючи на таку унікальність, спектр пропонованих кольорів – великий. Будь-яка кольорова гама, створюючи карбоновий ефект, виглядає бездоганно.

Крім цих якостей, карбонова плівка на авто вигідно виділяється наступними властивостями:

 • легко наклеюється на автомобіль, приймає будь-яку форму;
 • значно підвищує міцність, через що її використовують для захисту кузова, особливо в разі лакофарбового покриття;
 • маскує дрібні нерівності. Текстура під карбон створює візуальний ефект загального фону і не видає дефектів поверхні;
 • стійкість до впливу ультрафіолету – корисна властивість, на відміну від простого вінілу, який з часом втрачає яскравість кольору;
 • вартість матеріалу трохи вище звичайного вінілу, але значно нижче натурального карбону.
загрузка...

ІНШІ НОВИНИ