Кредит під заставу нерухомості

Банки посилили вимоги до позичальників. Взяти позику на велику суму стало складно, а без офіційного працевлаштування – практично неможливо. Щоб отримати схвалення, необхідно надати банку ліквідне забезпечення. Але заставне кредитування складне, містить у собі безліч підводних каменів. Розглянемо, як це працює.

Як отримати кредит, якщо немає доходів

Кредитні організації видають позики платоспроможним позичальникам, які документально можуть підтвердити розмір доходу та можливість своєчасно погашати заборгованість. Існують також програми, що дозволяють взяти гроші на будь-які цілі без довідки про доходи. Але отримати велику суму за такою програмою практично неможливо. Єдиний спосіб – взяти кредит під заставу нерухомості без доходів. Якщо у позичальника немає нерухомості під заставу, позику без довідки про дохід можна отримати в компанії «Єврогроші». Деталі за посиланням https://www.eurogroshi.com.ua/.

Гроші можна отримати під котедж, приватний будинок, квартиру або частку нерухомості. При цьому у позичальника залишається право власності на нерухомість. Він може жити у квартирі, розпоряджатися нею на свій розсуд, за винятком продажу, дарування та іншого виду відчуження.

Вимоги до нерухомості та позичальника

Кожен кредитор пред’являє свої вимоги до заставної нерухомості та позичальника. Оформити кредит під заставу може повнолітній громадянин України, який є її власником або володіє часткою. В якості застави може виступати житло, яке відповідає певним критеріям:

  • всі комунікації знаходяться в робочому стані (електропостачання, опалення, каналізація, водопровід);
  • будинок не знаходиться в аварійному стані;
  • відсутність обтяжень;
  • відсутність дерев’яних перекриттів;
  • житлова нерухомість;
  • відсутність видимих пошкоджень.

Вимоги можуть бути різними, залежно від кредитора та програми кредитування. Кошти виплачуються готівкою, на карту або рахунок позичальника. Можуть використовуватися на будь-які цілі, в тому числі для рефінансування діючих кредитів. Це дозволить знизити розмір платежу, зменшити переплату або об’єднати декілька позик в один.

Якщо велика сума непотрібна, взяти кошти без довідки про доходи можна в компанії «Єврогроші». Вона видає швидкі кредити за спрощеною схемою без застави, довідки про доходи та інших документів. Позика видається на карту у розмірі 10 тис. грн на строк до 30 днів з можливістю пролонгації. Отримати її на будь які цілі може кожен повнолітній громадянин. Потрібен лише паспорт, банківська карта та мобільний телефон.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ