Огляд шин і тестування моделі Hankook Ventus Prime 3 K125

Модель Вентус Прайм 3 К125 торгової марки Ханкук відноситься до категорії літної резини. Вона розрахована на автомобілі середнього класу для поїздок по асфальтованому покриттю. Випуск продукції проводиться на заводах згаданого бренду в Угорщині, Китаї та Кореї. Виробник пропонує автомобілістам покришки з величиною посадкового діаметра від 15 до 19 дюймів. Більш детально ознайомитися з доступним асортиментом такої авторезини можна тут https://shyp-shyna.com.ua/catalogs/tyres/model-hankook-ventus_prime3_k125/, де представлена фірмова продукція компанії.

Продукція Hankook Ventus Prime 3 K125 розрахована на експлуатацію в умовах мокрої дороги, при цьому вона забезпечує якісне маневрування і впевнений хід транспорту. Наскільки заявлені технічні характеристики відомого бренду відповідають дійсності з’ясовували фахівці зі Швеції.

Які результати показала модель Вентус Прайм 3 К125 в різних умовах?

Згадані шини виготовлені по міжнародним стандартам із каучукової суміші. Малюнок протектора ненаправлений з повздовжніми ламелями для кращого контакту коліс з дорожнім полотном. Додаткові ребра жорсткості забезпечую рівномірне стирання. Для огляду експерті обрали модифікацію 205/55 діаметром R16. Одночасно в тестуванні оцінювали можливості ще 7 моделей аналогічного товару інших торгових марок середнього сегменту. Результати Hankook Ventus Prime 3 K125 наступні:

 • Якість екстреного гальмування на мокрому покритті при швидкості 100 км/год: 54.2 м – 7 місце;
 • Якість керованості на мокрій дорогі: 75.84 с – 5 місце;
 • Захист від аквапланування (швидкість втрати контакту з дорогою): 78.1 км/ч – 6 місце;
 • Бокова стійкість на мокрому покритті: 12.57 с – 8 результат;
 • Якість гальмування на сухому асфальті при швидкості 100 км/год: 38.6 м – 3 результат;
 • Якість керованості на сухому полотні: 100.95 с – 1 місце;
 • Затрати пального при швидкості руху транспорту 110 км/год у розрахунку на 100 км: 6.09 л – 2 місце.

Висновки тесту і головні плюси літної резини Ханкук

Продукт Hankook Ventus Prime 3 K125 відноситься до категорії середнього класу тому по своїм характеристикам уступає більш функціональним моделям інших виробників. У ході комплексного тестування шини проявили себе не кращим чином на мокрому асфальті, але що стосується поїздок у ясну, суху погоду, то продемонстрували гарний результат. В загальному заліку Вентус Прайм 3 К125 зайняли 5 місце серед 8 кандидатів. До головних плюсів резини відносять:

 • Гарне маневрування і впевнений хід по сухому дорожньому покритті;
 • Короткий відрізок при екстреному гальмуванні при сухих погодних умовах;
 • Зменшені затрати пального;
 • Надійна служба протягом декількох сезонів.

Модель рекомендована експертами для поїздок у межах міста по асфальтованій дорогі. В умовах бездоріжжя якість шин знижується, що негативно вплине на строк служби матеріалу. Покришки не розраховані на пересування автомобілем в зимовий період.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ