Переваги доставки бутильованої води додому та в офіс

З тим, що щодня вживати воду з-під крана шкідливо для здоров’я, сперечатися не буде ніхто. Але як забезпечити сім’ю, трудовий колектив або клієнтів питною водою хорошої якості? Найзручніше сучасне рішення – це доставка бутильованої води Аляска за адресою (додому, в офіс, на підприємство і т.д.).

Основні переваги бутильованої води – це збалансований склад, який можна перевірити при виборі продукту, високий ступінь очищення, приємний смак. Основний недолік – необхідність постійно купувати її та підтримувати розумний запас.

З точки зору оптимізації процесів закупівлі і зберігання доцільно зупинити вибір на бутлях ємністю 19 літрів (найбільші резервуари на сьогоднішньому ринку питної води). Складнощі з розливом, які виникають при їх використанні, легко подолати, придбавши спеціальні пристрої для подачі води – диспенсер, помпу або кулер.

Як вибрати питну воду

Бутильовані води повинні відповідати вимогам норм і державних стандартів. Вибираючи продукт, слід звернути увагу на наявність сертифікації, адже при видачі сертифіката воду перевіряють за багатьма критеріями, враховуючи:

  • специфіку хімічного складу;
  • перевірку мікробіологічних, радіологічних та паразитологічних показників;
  • оцінку органолептичних властивостей (смаку і запаху).

Вода, підготовлена ​​для роздрібного розповсюдження (бутильована), може класифікуватися як питна, столова або мінеральна. Вибір на користь того чи іншого продукту повинен виконуватися з урахуванням майбутнього використання (наприклад, багата солями мінеральна вода – не найкраще рішення для приготування гарячих напоїв).

Вибираємо компанію, яка спеціалізується доставці води

З огляду на довготривалий характер співробітництва, серйозно потрібно ставитися не тільки до вибору води, але й до постачальника послуг по її доставці – особливо якщо вас цікавить можливість доставки в невеликі міста, районні центри, селища.

Важливі вимоги до компанії-постачальника стосуються:

  • зручності оформлення замовлення;
  • наявності різних варіантів оплати;
  • географії поїздок;
  • оперативності виконання замовлень.
загрузка...

ІНШІ НОВИНИ