Поговоримо про те, як вибрати краватку метелика

Краватка-метелик, настільки до недавнього часу незвичний в нашому оточенні і викликає тільки бажання порівняти надівшим його з офіціантом в ресторані або піаністом за роялем, з недавніх пір став користуватися широкою популярністю. Перш за все, наші чоловіки нарешті зрозуміли, що це один з найбільш стильних аксесуарів, і навіть носіння метелики в повсякденному житті не здається зухвалим – навпаки, чоловік з метеликом на шиї, мимоволі викликає повагу і привертає увагу. Але, на жаль, наші співвітчизники ще не дуже добре орієнтуються в тому, коли краще і який саме надягати метелик, і тому їм для початку необхідно почитати про це хоча б в Інтернеті, щоб ненароком не зіпсувати враження і не створити комічної ситуації.

Якщо ви не знаєте, як зав’язати ваш новий галстук, то в перший раз зверніться до продавця магазину або до більш досвідчених в цьому сенсі друзям – нехай зав’яжуть у вашій присутності, в повільному темпі, щоб ви змогли запам’ятати послідовність дій. І все одно, тільки починаючи вчитися носити краватку-метелика, зупиніться на моделі типу “летюча миша” – її простіше зав’язати, і вона не настільки сувора до точної мірки обхвату шиї, як краватка моделі “крила метелика”. Але найголовніше, що необхідно дотримуватися при зав’язуванні метелики – що при погляді на вас попереду метелик ні в якому разі не повинен бути ширше зовнішніх країв коміра.

Для виготовлення краватки-метелика застосовують в основному благородні матеріали на зразок матової або атласної шовкової тканини, а також оксамитової або пікейні, але можливі і несподівані варіанти, такі як в’язані краватки-метелики – правда, застосування їх допустимо лише тоді, коли обстановка прийому не дуже строга .

Краватка-метелик не диктує певного вибору сорочки – підійде будь-яка сорочка з відкладним коміром, так як коміри, кінці яких подовжені, з краваткою-метеликом зазвичай не поєднуються. Єдиний випадок, коли вибір комірця сорочки під краватку-метелика має вирішальну роль – це якщо як сорочка, так і метелик надягають під смокінг, в цьому випадку кінчики коміра сорочки ніколи не знаходяться над метеликом, а забираються під неї. Але обов’язкове надягання метелика саме зі смокінгом зовсім не означає, що з звичайними костюмами його не одягають – він ідеально підходить до будь-якого піджака, однобортного або двобортного. Колір краватки теж не відіграє визначальної ролі – якщо в комплекті зі смокінгом або фраком доступний лише чорний метелик, то під костюм ви можете надіти і не настільки строгий галстук, наприклад, червоного або лілового кольору. Нікого не шокує навіть метелик з орнаментом, наприклад, в горошок або в вигляді східних огірків – на Заході такий малюнок носить назву Пейслі.

Ви повинні пам’ятати, що краватка-метелик більш, ніж звичайний галстук, повинен поєднуватися з особливостями вашого обличчя, його формою і кольором. Тому, купуючи краватку-метелика, краще приміряти декілька варіантів і зупинитися на найбільш підходящому саме для вас. До того ж не рекомендується купувати готового метелика – це вважається поганим тоном; краще буде придбати не зав’язаного метелика, щоб зав’язати його в присутності продавця або досвідченого в цій справі одного із своїх друзів, неповторним вузлом – тільки так куплений краватка-метелик стане по-справжньому вашим.

Як вибрати і як зав’язувати краватку-метелика?

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ