Посудомийні машини BOSCH вбудованого типу – задля вашого комфорту

Bosch – дуже відомий бренд, який вже не одне десятиліття випускає різноманітну і якісну побутову техніку, зокрема посудомийні машини. Це незамінні помічники для кожної жінки на кухні, а завдяки великій кількості моделей з різноманітним дизайном, формами та функціональністю вони гармонійно вписуються у будь-який інтер’єр. Вбудована посудомийка BOSCH може бути встановлена під стільницю робочої поверхні або у високий кухонний гарнітур.

Переваги, заради яких покупці вибирають Bosch

Сучасні моделі посудомийних машин Bosch оснащені двигунами Eco Silence, які працюють майже нечутно, та споживають менше електроенергії, у порівнянні з попереднім поколінням та аналогами інших виробників. Але це не єдині переваги цієї побутової техніки, бо посудомийки цього бренду:

  • економно використовують воду, що є великим плюсом (на повний цикл миття витрачається максимум 15 л води);
  • не треба підключати до гарячого водопостачання, бо машинка сама нагріває холодну воду, що теж дозволяє заощадити;
  • гарантовано впораються з будь-якими плямами на каструлях та тарілках;
  • стерилізують посуд у режимі інтенсивного миття та сушарки. Це дуже корисна функція, особливо для родин з маленькими дітьми.

Вбудовані посудомийні машини Bosch – ідеальне рішення для сучасної кухні

Компанія Bosch пропонує посудомийки двох розмірів: 600 та 450 мм завширшки. Усі вони мають системи AquaStop (надійний захист від протікання води) та DosageAssist, що рівномірно розчиняє мийний засіб, сенсор завантаження та майже нечутний, дуже надійний потужний електродвигун без щіток EcoSilence Drive.

Залежно від моделі посудомийні машини Bosch можуть бути оснащені сенсором AquaSensor для контролю чистоти води, системою сушіння Zeolith, а також мати спеціальні функції, наприклад, HygienePlus для гігієнічної обробки, ExtraDry для бистрого сушіння посуду зі скла та пластику, VarioSpeed – прискорення миття, світлову індикацію процесу InfoLight або TimeLight.

Посудомийки завширшки 600 мм, у залежності від моделі, мають спеціальну програму споживання води – «Економічна 50°C», що дозволяє витрачати 6,5-11,7 л рідини за один цикл, та мити 12-14 комплектів посуду. Моделі шириною 450 мм теж оснащені цією програмою, але води витрачають 8,5-11,5 л при об’ємі завантаження – 9-10 комплектів посуду.

З посудомийною машиною Bosch ваші келихи у цілковитій безпеці

Посудомийні машини Bosch делікатно обробляють усі види виробів зі скла, а програма «Скло 40°» дозволяє дуже ретельно вимити та висушити посуд. Також вузькі посудомийки мають систему захисту скла GlassProtec. Для цього у нижній короб встановлюється спеціальний додатковий кошик для високих келихів, завдяки якому створюється додаткова безпека для посуду та відсутність контакту з тарілками, каструлями та ін.

Безліч тестувань задля підтримки нашої репутації та Вашого задоволення

Компанія Bosch, піклуючись про свою репутацію та споживача, ретельно перевіряє кожну посудомийну машину, що сходить з конвеєра. Кожен лист металу, усі вузли, електроніка, та навіть дрібніші гвинтики тестуються на витривалість проти води, тиску, високих температур перед тим, як вони стануть посудомийкою. Саме тому продукція Bosch відрізняється високою якістю, надійністю та довговічністю, та має великий попит серед споживачів усього світу.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ