SOVA jewelry house – бренд, що задає тренди

золоті прикраси від SOVA

Молодий, але швидкозростаючий український ювелірний бренд SOVA вже закріпився на ринку як експерт в питаннях прикрас. SOVA jewelry house є визнаним ювелірним трендсетером: він створює унікальні вироби, кожен із яких має свою історію.

Ознайомитися з прикрасами та придбати їх можна на офіційному сайті бренду або в одному з магазинів.

Унікальні прикраси від SOVA jewelry house

В інтернет-магазині SOVA клієнтам представлені ювелірні вироби, створення яких – це справжній творчий процес. За кожним браслетом, перснем або ланцюжком стоїть команда різноманітних фахівців. Над ескізами прикрас працюють художники та дизайнери SOVA jewelry house. Вироби створюються на сучасному дорогому обладнанні професійними майстрами, які знають усі тонкощі ювелірного мистецтва. Кожну деталь прикраси вони доводять до досконалості.

У творчому процесі народжуються тільки трендові золоті прикраси, що створювались з урахуванням глобальних тенденцій, вимог сучасного ринку та кожного окремого клієнта. SOVA jewelry house дотримується концепції, що ювелірні вироби – це важлива деталь гардероба, здатна кардинально змінити образ.

Щомісяця команда майстрів випускає 120 прикрас самостійно або в колаборації с іншими дизайнерами. Створюються цілі колекції ювелірних виробів, кожна з яких унікальна: вона має свою історію, концепцію та стиль, який відображує цінності бренду.

Придбати ювелірні вироби в онлайн-магазині SOVA jewelry house

На сайті SOVA jewelry house представлений зручний каталог, де прикраси розташовані по типу: браслети, персні, кольє, підвіси, ланцюжки, сережки, брошки та шпильки. А також клієнт може ознайомитися окремо з кожною колекцією, з найновішими пропозиціями, знижками та сезонним розпродажем.

Інтернет-магазин SOVA пропонує прикраси с червоного, жовтого та білого золота найвищих проб. В каталозі представлені вироби з мінімалістичним дизайном, прикрашені гравіюванням, інкрустовані діамантами, перлами, фіанітами.

Користувач може створити особистий кабінет, щоб додавати вподобані прикраси в список бажань, кошик та відстежувати їх доставлення. Оплатити замовлення можна за допомогою платіжної картки Visa або Master Card, безготівковим розрахунком або готівковим при отриманні. Забрати покупки можна самостійно в одному з магазинів SOVA, у відділенні «Нової пошти» чи замовити доставлення кур’єром до дому.

Постійним покупцям бренд пропонує приєднатися до програми SOVA Club. Кожен учасник отримує клубну картку, яка є дисконтом на придбання ювелірних прикрас на сайті та у мережі магазинів SOVA jewelry house. А також клієнт буде першим отримувати новини про акції, спеціальні пропозиції, вироби та колекції.

Спеціалісти онлайн-магазину готові проконсультувати користувача за будь-яким питанням, що стосується якості ювелірних виробів, варіантів оплати та доставлення. Зв’язатися з ними можна за номером 0 (800) 300 750 або написавши на електронну пошту onlinestore@sovajewels.com.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ