Samsung Galaxy Fold – перший в світі смартфон, що складається

Ще в кінці минулого року компанія Samsung показала публіці свій перший складаний смартфон, який швидко став дуже популярним в глобальній мережі. Проте, тоді все обмежилося тільки його демонстрацією здалеку, тобто розглянути даний апарат зблизька нікому не дозволили, але цьому є причина – на той момент телефон був прототипом, який навіть не мав точної конкретної назви, але виробник з нею нарешті визначився. Називатися цей телефон буде Samsung Galaxy Fold.

Таку інформацію сьогодні, 19 лютого 2019 року, розкрив відомий інсайдер Еван Бласс. За його словами, керівництво бренду нарешті вирішило, як назвати перший мобільний пристрій зі складним корпусом і гнучким екраном. Новинка вийде на ринок під найменуванням Samsung Galaxy Fold, під яким всі покупці зможуть її купити, проте зробити це можуть лише окремі люди з огляду на надто високу вартість. Повідомляється, що ціна на новинку буде перебувати на рівні $ 1500 – 2000.

У США, Китаї та Південній Кореї ціни на мобільний пристрій обіцяють стати найнижчими серед усіх країн світу. Даний смартфон з гнучким екраном випустять тиражем в 1 млн штук, який планується продати за перший рік продажів. Вийде це зробити чи ні – сказати складно, але через високу вартість досягти таких продажів буде складно.

Всі чудово розуміють, що замість гнучкого смартфона за $ 1500 можна купити собі флагманський смартфон і топовий планшет, а ще залишаться гроші на недорогий смарт-годинник. Смартфон Samsung Galaxy Fold стане унікальним за своєю суттю, оскільки саме з нього почнеться історія мобільних пристроїв з гнучкими екранами та складними корпусами. Само собою, що новинка отримає топове технічне оснащення за частиною продуктивності, тому всі покупці можуть розраховувати на максимальну швидкодію.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ