Портативну Sony PlayStation 5 від Nintendo показали на секретному зображенні

Не так давно в продаж надійшла ігрова приставка Nintendo Switch, яка швидко стала популярною серед покупців. Секрет її успіху в тому, що вона дозволяє грати в будь-якому місці і в будь-який час, так як може легко перетворюватися з одного формату в інший. Так, зокрема, її можна використовувати в якості портативної консолі, або ж стаціонарної, а все завдяки модульній структурі. Втім, дана приставка коштує досить багато, тому більша частина її потенційної аудиторії, тобто школярі та студенти, не можуть собі дозволити її покупку. Втім, вже незабаром все зміниться, так як на ринок вийде виключно портативний конкурент Sony PlayStation 5.

Сьогодні, 2 липня 2019 року, в мережі з’явилася секретне зображення ігрової приставки Nintendo Switch Mini, яка відрізняється від звичайної оригінальної моделі тим, що використовувати її можна тільки в портативному форматі. Її корпус не можна якимось чином розбирати в процесі щоденної експлуатації, тому що конструкцією така можливість не передбачена. Крім того, за рахунок цього японській корпорації вдалося значно скоротити розміри консолі, але при цьому вона має трохи менший розмір екрану. Новинку повинні запустити в продаж вже в нинішньому році, запевняє інсайдер, тоді як оригінальна модель вийшла в 2017 році.

Геймери зможуть грати на новинці в усі ігри, створені для консолі оригінального формату. По суті, новинка під назвою Nintendo Switch Mini стане чимось на зразок портативної Sony PlayStation 5, тому що вона буде єдиною в своєму роді консоллю такого формату, тобто використовувати її стане можливим без постійного підключення до електричної мережі. Яке технічне оснащення отримає новинка – питання спірне, але дехто переконаний в тому, що користувачів чекає більш просунуте «залізо», ніж в оригінальній моделі. За рахунок цього цілком можна знизити рівень нагріву, а також, крім того, збільшити швидкість запуску ігр.

З огляду на те, що велика частина власників нинішньої Nintendo Switch використовує її виключно в якості портативної приставки, щоб грати в громадському транспорті, літаках і поїздах, нова модель гарантовано стане хітом, тим більше що її, швидше за все, як і раніше можна буде підключати до телевізорів і проекторів по кабелю USB Type-C, але при цьому доведеться постійно перебувати на близькій  відстані від нього, адже на відміну від оригінальної консолі портативна буде підключатися тільки по дроту. Скільки буде коштувати новинка – невідомо, але якщо вона насправді вийде, чекати цієї події дуже довго не доведеться.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ