Популярні смартфони Xiaomi отримали Android 10

Кожен виробник мобільних пристроїв прагне до того, щоб його фірмову продукцію купувало якомога ширше коло людей, і у цього звичайно ж є ціла маса причин, починаючи від бажання роздобути якусь частку присутності на ринку і закінчуючи елементарним бажанням заробляти якомога більше коштів. 11 вересня 2019 року, стало відомо про те, що популярні смартфони Xiaomi, які зараз користуються вкрай великою популярністю в різних країнах світу, отримали Android 10, але встановити її поки що може тільки обмежене коло людей, тоді як фінальна стабільна збірка нової ОС вийде, як вдалося з’ясувати, вже через кілька тижнів.

Ресурс Ausdroid, який раніше вже неодноразово повідомляв достовірні відомості, повідав всьому світу про плани Xiaomi випустити фінальну стабільну версію операційної системи Android 10 для ряду своїх смартфонів в жовтні нинішнього року. Коли саме – не повідомляється, але нова ОС вийде в наступному місяці саме в остаточному готовому до релізу варіанті, а встановити її стане можливим гарантовано на два смартфона, тобто таких, можливо, виявиться більше, але точно не менше. Апдейт до цієї платформи абсолютно точно отримають Mi 9T і Mi 9T Pro, а дані телефони, як відомо, є клонами Redmi K20 і Redmi K20 Pro відповідно.

Різниця між усіма цими телефонами тільки в написах на корпусі і в тому, що перші продаються на міжнародному ринку, а другі представлені тільки в Китаї, тобто купити їх де-небудь ще неможливо. Оновлення у вигляді Android 10 вийде для моделей, призначених для Європи, вже в жовтні, а встановити його можна буде «по повітрю», тобто робити для цього що-небудь особливе абсолютно точно не доведеться. Простіше кажучи, за рахунок такої особливості провести установку нової операційної системи на свої телефони зможуть абсолютно всі бажаючі, зберігши при цьому особисті дані і всі відомості, які зберігаються у вбудованій пам’яті.

Зараз операційна система Android 10 доступна для смартфонів Xiaomi Mi 9T і Mi 9T Pro тільки у вигляді бета-версії, встановити яку на свої мобільні пристрої можуть тільки розробники. Не виключено, що в найближчі дні почнеться відкрите тестування, але поки що доводиться мати справу з тим, як все йде насправді. Очікується, що нова ОС підвищить швидкість роботи телефонів китайської корпорації, збільшить стабільність і автономність, а разом з тим забезпечить підвищений рівень надійності за рахунок нової системи видачі додатків дозволів для доступу до тих чи інших можливостей смартфона.

Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ