Вперше в Україні: освітньо-розважальний мобільний додаток «Чарівний світ.UA» з персонажами української міфології

Цьому світові не бракує супергероїв, нав’язаних Голівудом і поп-культурою. Але з кожним роком вони стають все більш повторюваними і передбачуваними, якщо не сказати ― нудними. Звідки ж чекати ковток свіжого повітря? З України. Точніше ― з її багатющої і нерозкрученої міфології. Місія можлива, і нею вже опікується цьогорічний переможець конкурсу грантів від Українського культурного фонду ― проєкт «Чарівний світ.UA».

«Ми хочемо, щоб українські діти мали власних, а не запозичених героїв, ― розповідає автор проєкту Нік Лисицький. ― Щоб на Новий рік вони одягалися в костюми Перуна чи Вовкуні, а друзів запрошували в гості «порубатися» на приставці у суперхітову гру «Чарівний світ.UA». Щоб кращі світові продакшени зацікавилися нашими міфологічними героями, а туристи привозили з України яскраві унікальні сувеніри. Щоб з’явилося багато крутих українських мультфільмів, які діти задивлятимуться до дірок і розбиратимуть на цитати. Ні, ми не мрійники, ми маємо чітку стратегію, як це все зробити. Потрібні тільки час і фінансування, а бажання і ідей вистачить на багато років.»

Дивіться інтерв’ю з автором проекту, письменником Ніком Лисицьким:

Першою ластівкою проєкту стане унікальний мобільний додаток «Чарівний світ.UA» для користувачів віком від 8 до 13 років. У ньому на дітей і підлітків чекають 20 нових друзів ― персонажів української міфології ― із суперздібностями і безліччю цікавих історій. Перун, Велес, Веселиця та багато інших розповідають про себе, влаштовують різноманітні квізи і зрештою… оживають прямо перед вами завдяки технології доповненої реальності. Розважитися, перевірити свої знання і дізнатися багато нового ― все це дозволяє методологія едьютейнменту, тобто «навчання через гру». Саме вона є найбільш органічною для нинішнього юного покоління.

За візуалізацію і «оживлення» персонажів відповідає професійна команда письменників, піарників, ілюстраторів і програмістів. Зберегти наукову достовірність їм допомагають кращі етнографи країни. У подальших планах ― побудова платформи для дослідження, діджиталізації та популяризації української міфології в Україні та всьому світі.

Мобільний додаток «Чарівний світ.UA» можна буде скачати уже восени цього року на платформах Google Play та AppStore, а поки що дізнавайтеся більше та слідкуйте за новинами на сайті проєкту Чарівний світ – https://magicworld.com.ua/.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ