Запчастини для авто з США та Європи

Крім покупки власне самого авто з Америки, багато власників подібних автомобілів також бажають купити запчастини з США під замовлення.

Технічне оснащення автомобілів в Америці коштує набагато дешевше, ніж в Україні, і при цьому більшість запчастин для американських автомобілів виготовляється значно якісніше і передбачають набагато більший термін експлуатації, що грає важливу роль українського споживача.

Компанія «USAinUA» пропонує американські запчастини для автомобілів Dodge і Chevrolet, Ford і Tesla, Land Rover і Hummer, Mercedes і AUDI, Volkswagen і Porsche, Honda і Accura, BMW, а також до інших моделей провідних брендів, представлених сьогодні на ринку США.

USAinUA пропонує доставку автозапчастин з США від таких відомих брендів, як Spicer і GMB, Mopar і Wagner, Timken і Ac-Delco, Motorcraft і Dayco, BAW і KYB, Brembo і багатьох інших популярних, якісних брендів. Найбільш популярними сьогодні автозапчастинами можна назвати двері і капот, крило і бампер, кришку багажника і фару, подушки. Всі запчастини, які пропонує USAinUA є оригінальними, тому ви можете не сумніватися в їх якості та довговічності.

На сайті https://usain.ua/ru/autoparts/ ви можете знайти перелік ресурсів, на яких ви самостійно можете вибрати необхідну запчастину для свого авто. В разі, якщо вам потрібна допомога в пошуку та підборі необхідної деталі, у вас є можливість зв’язатися зі спеціалістами компанії USAinUA. Фахівці допоможуть в пошуку необхідної запчастини, та підберуть для вас ідеальний варіант.

Для того, щоб придбати потрібну запчастину з-за кордону, вам необхідно заповнити заявку, у якій потрібно вказати деякі характеристики автомашини:

  • марку машини, її модель і рік випуску;
  • VIN код автомобіля;
  • об’єм двигуна.

Якщо ви знаєте, яка запчастина вам потрібна, вкажіть її серійний номер, прикріпіть фото, або надайте посилання на магазин, у якому ви її знайшли.

Запчастини, на відміну від самих машин, можуть бути доставлені авіаперевізниками, що суттєво скорочує терміни.Це означає, що вам не потрібно буде чекати місяць і більше (як у випадку з морськими перевезеннями), достатньо буде потерпіти тиждень-два, і ви зможете без проблем отримати ваші запчастини. Також USAinUA зможе підібрати і доставити вам якісні та не дорогі запчастини з Європи. Адже головне завдання компанії – підібрати автозапчастини максимально вигідно, зручно і швидко для вас!

І не варто вірити пліткам і співробітникам гаражних автосервісів, які не мають відповідної кваліфікації. Запчастини для авто з США знайти і доставити буде дуже просто. Буквально з кожним новим днем американських машин в Україні стає більше, автолюбителі починають пересідати на авто з США, тому що вони більш якісні і дешеві, ніж європейські машини.

Якщо ви ще й досі вагаєтесь, пропонуємо вам ознайомитись з відгуками задоволених клієнтів, які представлені на сайті. Вони вже встигли скористатися послугами USAinUA, та розповідають свої історії співпраці з компанією у коротких відеороликах.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ