На що звернути увагу під час вибору повербанка для ноутбуків

Проблеми з постачанням електроенергії та неможливість зарядити акумулятор упродовж поїздки перешкоджає комфортному використанню ноутбука. Щоб без обмежень працювати з технікою, треба подбати про купівлю повербанка. Компактний пристрій, який зазвичай застосовують для заряджання смартфонів, не підійде. Тому потрібно розглянути важливі критерії вибору повербанків для ноутбуків.

Характеристики пристроїв

Потужність — ключовий параметр, який враховують під час купівлі. Для ноутбука треба замовити портативну зарядку з вихідною напругою від 12 В. Цього показника достатньо для забезпечення повноцінної роботи техніки.
Серед інших важливих характеристик виділяють:

  1. Місткість. Для ноутбуків необхідні повербанки з показником понад 20000 мАг. Вони забезпечать надійне заряджання та тривалу роботу.
  2. Вихідні інтерфейси. Серед доступних варіантів треба виділити USB, у тому числі micro та Type-C. Вони дають змогу заряджати кілька пристроїв одночасно.
  3. Вхідні інтерфейси. До переліку належить DC, Lightning, micro-USB, а також Type-A і C.
  4. Тип акумулятора. Виділяють Li-Ion та Li-Pol. Обидва варіанти вважають надійними.

Серед перевірених брендів, в асортименті яких доступні повербанки для ноутбуків, виділяють Baseus, ZMI, Borofone, Hoco, Remax тощо. Пристрої цих виробників зарекомендували себе як надійні та ефективні.

Важливі особливості повербанків для ноутбуків

Сучасні моделі портативних зарядок оснащені корисними додатковими функціями. Вони зроблять використання повербанку максимально зручним. До переліку особливостей належать:

  1. Бездротова зарядка. Дає змогу поповнювати ресурс батареї техніки, не використовуючи за цих умов кабелі. Це забезпечить компактність.
  2. Швидка зарядка. Дає змогу економити час на підготовку ноутбука до подальшої роботи.
  3. Сонячна зарядка. Вбудовані панелі поглинають ультрафіолетове випромінення та перетворюють його на енергію. Ця особливість значно розширює можливості для використання портативних зарядних пристроїв.
  4. Інтелектуальне управління. Забезпечує гнучке регулювання напруги відповідно до типу пристрою, який під’єднується для подальшого заряджання.

Окремо треба виділити характеристики корпусу. Високою зносостійкістю вирізняються металеві повербанки. Вони відмінно підійдуть для дому, офісу, подорожей, відряджень. Додатковою перевагою також стане вбудований ліхтарик. Цей елемент забезпечить зручне використання портативної зарядки за умови поганого освітлення в приміщенні. Повербанки для ноутбука також підійдуть для інших пристроїв, наприклад, смартфонів, USB-ліхтариків, бездротових музичних колонок, смартгодинників.

ІНШІ НОВИНИ