Електрокари Xiaomi: коли вони масово вийдуть на дороги

У травні нинішнього року Xiaomi заявила про те, що спробує свої сили в автомобілебудуванні. Компанія серйозно налаштована налагодити випуск електромобілів і для цього відводить собі три роки. У мережі періодично миготять новини, що Лей Цзюнь шукає партнера, який би допоміг в створенні автомобіля. З цією метою він відвідав ряд автовиробників, але чи вдалося з кимось із них домовитися, точної інформації немає.

Але, схоже, що прогрес в цьому питанні є і відчутний. Глава компанії Лей Цзюнь на зустрічі з інвесторами заявив про те, що вони мають намір почати серійне виробництво автомобілів в першій половині 2024 року. На даний момент компанія зареєструвала бренд Xiaomi Motors, процедура була завершена 1 вересня. Перший завод компанії з виробництва авто буде розташований в передмісті Пекіна – Ічжуані. На даний момент команда фахівців, які будуть займатися розробкою авто, налічує 450 осіб. Були обрані кращі з кращих серед понад 20 тисяч претендентів.

Лей Цзюнь підкреслив, що випуск електромобіля – це не піар-хід. Так склалося, що автомобілі зі звичайних засобів пересування перетворилися в розумні і технологічні апарати. Поява електромобіля – це черговий крок у побудові власної екосистеми, де все заточене на комфорт і поліпшення користувацького досвіду.

Нагадаємо, що випуск електромобіля стане останнім глобальним проектом в кар’єрі Лей Цзюня. По його завершенні він може покинути свій пост генерального директора Xiaomi.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ