Прості способи, які допоможуть швидко розморозити замок автомобіля

Одна з проблем, з якою періодично стикаються автомобілісти, це замерзлий замок. Ситуація неприємна, але можна вирішити, головне знати, що можна зробити і як це правильно зробити.

Вогонь і вода

Що може бути ефективніше проти льоду, ніж тепло? Ми не пропонуємо вам лити окріп на замкову щілину (навіть не рекомендуємо!). І гріти запальничкою теж не варто — ризикуєте пошкодити лакофарбове покриття. Але за допомогою запальнички або чашки з окропом можна нагріти ключ, який легко розтопить лід в замковій щілині. Будьте обережні, і не зіпсуєте в процесі нагріву пульт.

Спиртовмісні рідини

Якщо заповітна пляшечка з розчином ізопропілового спирту лежить в машині, не впадайте у відчай! Туалетна вода або просто міцний алкоголь цілком можуть допомогти. У випадку з туалетною водою все буде простіше — пару натискань на розпилювач і достатня кількість ароматного спирту в замковій щілині. В ідеалі можна купити маленький флакон з розпилювачем об’ємом близько 100 мл, заповнити ізопропіловим спиртом і просто носити в кишені зимової куртки. Тоді жоден замок не стане для вас проблемою.

WD-40

WD-40 — незамінна в господарстві річ! Завдяки наявності в складі уайт-спіриту і мінеральних олій вона не тільки розморозить замок, але і запобіжить повторному замерзанню. Сушити замок після WD-40 не треба, а ось ганчірка вам точно знадобиться. Втім, якщо у вас в наявності тонка трубочка, що йде в комплекті, то нанести засіб вдасться максимально точково.

Розморожувач замків

На ринку представлена маса засобів для розморожування замків. Можна придбати такий і тримати в гаражі. Однак, вам варто знати, що багато з них складаються з того ж ізопропілового або іншого спирту, деякі містять в складі пропіленгліколь, плюс в деякі склади крім спирту входить силікон, що захищає від повторного замерзання щілини замку.

Джерело
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ