Експерти назвали 9 ознак швидкої поломки двигуна

В першу чергу – сигнал Check engine на приладовій панелі автомобіля. Зазвичай, система аналізує стан мотора досить чітко, тому на попередження варто звертати увагу. Також важливим є сигнал про несправності масляної системи. Він може спалахнути у багатьох випадках: знос фільтра, розрідження масла, несправності насоса і інших.

Погіршення розгону також вказує на проблеми в моторі. Що саме не так допоможуть визначити на СТО. Вказують на швидку поломку і скачки обертів – зазвичай це трапляється через несправність клапанів, пружин або головки. В результаті деталі двигуна починають зношуватися швидше.

Дим блакитного відтінку – сигнал, що в паливній системі є сторонні рідини. Циліндри і втулки працюють на максимумі, що може привести до серйозної поломки. Збільшення витрати масла також небезпечно, так як вказує на неправильну роботу мотора.

Не менш небезпечна зміна витрати палива. Вона залежить від багатьох факторів, але різке його збільшення вказує на несправність. Природно, шуми в двигуні теж є показником – особливо скрегіт і тріск.

Також автомобільні експерти вважають явним показником проблеми нагар на свічках. У нормі він повинен бути світло-сірим, а ось білий, чорний або червоний, а також занадто густий, не є нормальними.
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ