Фотошпалери міста

Ринок обробних матеріалів пропонує безліч варіацій шпалер, які здатні привнести в інтер’єрнотку оригінальності, інтересу і захоплення. Однією з категорій, яка володіє подібною силою стали фотошпалери міста. Могутність величезного гамірного мегаполісу або спокій вуличок, залитих світлом – кожен може вибирати на свій смак. Асортимент не обмежує фантазію, дозволяє вибрати варіант зображення, який занурить в неповторну атмосферу міста.

Фотошпалери міста – вибір для будь-якої кімнати

Починаючи ремонт, кожен замислюється про те, який вид оздоблювального матеріалу дозволить вигідно приховати недоліки поверхонь і перетворити кімнату до невпізнанності. Різні фотошпалери місто в інтер’єрі, в залежності від розміру і призначення кімнати, можуть стати вигідним акцентом або унікальним доповненням загального стильового рішення.

Барвисті, неймовірно красиві і реалістичні фотошпалери місто це:

  • можливість візуально розширити простір
  • приховати нерівності стін або навіть стелі за рахунок насиченого зображення
  • можливість привнести в приміщення унікальності, неповторності і неймовірною масштабністю.

Фотошпалери із зображенням міст будуть мати гарний вигляд у офісному приміщенні, робочому кабінеті, а також в кухні, вітальні і дитячій кімнаті. Крім цього, тематичні полотна стануть відмінним рішенням для декорування залів ресторанів або кафе, ідеально підійдуть для прикраси інтер’єру туристичної фірми.

Міста світу на стіні будинку

Вибір теми і міста, зображеного на фото шпалерах, залежить тільки від особистих смаків та уподобань покупців. Хтось побажає прикрасити кімнату гучними вулицями Нью-Йорка, в яких мріє побувати, а хтось віддасть перевагу древнім, теплим зображенням римських вуличок, які дивували своєю красою і затишком ще минулого літа.

Фотошпалери міста на стіну варто вибирати з урахуванням розміру кімнати. У маленькому приміщенні панорамні шпалери не зможуть розкрити весь свій потенціал, оскільки масштабне зображення стане розмитим і зіллється в єдиний фон. Подібні епохальні полотна стануть ідеальним вибором для величезних холів. Для невеликих приміщень краще всього вибирати невеликі шпалери. Це можуть бути акцентні вузькі шпалери, які закриють частину стіни, надаючи можливість повноцінно милуватися картиною.

Купити фотошпалери міста

Наш інтернет магазин artside.com.ua пропонує своїм гостям купити ефектні і реалістичні фотошпалери із зображенням світових мегаполісів. Ми гарантуємо: відмінну якість полотен, незалежно від матеріалу основи оперативну обробку заявок та формування замовлень доставку по всій країні Україна в найкоротші терміни різні способи оплати консультаційну допомогу в процесі вибору можливість придбання фото шпалер на замовлення.

Рекомендуємо при виборі полотен відштовхуватися не тільки від розміру приміщення, але і від загальної стилістики. Погодьтеся, що в кімнату кантрі стилю панорама Лондона не підійде ні за яких обставин. Для оформлення замовлення, просимо телефонувати нашим менеджерам за вказаними в контактній інформації телефонами.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ