Онлайн-курс англійської мови

Англійська — це мова міжнародної торгівлі, туризму, політики. У багатьох країнах англійська вважається другою за значенням після державної мови. Англійською мовою говорить понад 1 мільярд людей у світі.

Вільне володіння англійською — важлива умова для отримання престижної роботи та успішної кар’єри. Оскільки це мова міжнародного спілкування, без її знання неможливо не тільки займатися бізнесом, а й подорожувати різними країнами.

Знання англійської мови допомагає отримувати цікаву інформацію «з перших рук». Адже так цікаво дивитись фільми в оригіналі чи просто розуміти, про що йдеться в популярних піснях. Основну масу інформації (тексти та відео) викладено англійською мовою, і лише частина її через деякий час перекладається українською.

Найкращий варіант для вивчення англійської мови — спеціалізовані курси та мовні школи. Але якщо ви не маєте вільного часу для відвідування курсів, Speak Up Live School пропонує онлайн курс англійської мови.

Переваги вивчення англійської мови онлайн

  1. Вам не потрібно нікуди їхати та витрачати час на дорогу. Займатися можна в будь-якому зручному місці, єдина умова — стабільний інтернет.
  2. Ви самі вибираєте графік та час занять, тому зможете поєднувати навчання з рештою важливих справ. А якщо плани раптово змінились, скасувати або перенести заняття можна в особистому кабінеті студента буквально за кілька секунд.
  3. Викладач приділяє усю увагу тільки вам. Такі заняття максимально ефективні та допомагають швидко досягти бажаних цілей — збільшити словниковий запас, освоїти граматику та вільно спілкуватись англійською.
  4. Ви можете вивчати те, що вас цікавить. На вступному занятті ви розповідаєте викладачеві про свої цілі та бажані результати у вивченні англійської. Після перевірки вашого рівня володіння мовою індивідуально формується навчальна програма, що максимально відповідатиме вашим потребам.

Онлайн-навчання — це цікавий процес, де можна проявити свої творчі здібності. Крім стандартних посібників та підручників, у навчанні використовуються аудіозаписи, відеоролики та навіть ігри.

Кожен урок наближатиме вас до просування кар’єрними сходами, здобуття освіти за кордоном, подорожей світом тощо. А професійні викладачі Speak Up Live School допоможуть подолати будь-які мовні перепони на шляху до вашої мрії.

ІНШІ НОВИНИ