Найпотужніші смартфони на глобальному ринку: вибір AnTuTu

Нещодавно команда розробників AnTuTu опублікувала рейтинг найпродуктивніших Android-смартфонів осені на ринку Китаю. А тепер настала черга визначити найпотужніших на світовій арені. Цілком передбачувано, що глобальний рейтинг відрізняється від китайського, адже асортимент пристроїв за межами Піднебесної скромніший і ціла низка цікавих апаратів так і не вийшли за межі Китаю.

Що спільного у китайського та глобального рейтингів – весь топ-10 флагманів зайняли пристрої, що базуються на Snapdragon 888 та Snapdragon 888+. На верхній рядок піднявся ігровий Nubia Red Magic 6, який набрав 860 400 балів. На другому та третьому місці опинилися ще два апарати, орієнтовані на геймерів: Asus ROG Phone 5s Pro та ROG Phone 5.

Четверту позицію зумів відвоювати realme GT, що залишив на п’ятій позиції iQOO 7. Шосте місце дісталося Sony Xperia 1 III 5G, а з сьомого по десяте місце розділили між собою OnePlus 9 Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra, Asus Zenfone 8 mini та Samsung.

У топ десять найпродуктивніших у середньому класі потрапила різношерста компанія але домінують пристрої, що базуються на Snapdragon 778G. Саме цей чипсет дозволив Realme GT Master посісти перше місце у рейтингу з результатом 537 231 бал. Він же лежить в основі Honor 50, Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE, Huawei Nova 9, Samsung Galaxy A52 s 5G та Samsung Galaxy M52 5G, які розташувалися з третього до сьомого місця.

Xiaomi Mi 11 Lite є ексклюзивним на ринку, хто отримав процесор Snapdragon 780G і він став другим у топ-10 найпродуктивніших. На восьмій позиції розмістився Huawei Nova 7, дев’ятим став Oppo Reno6 5G та замкнув десятку потужних Xiaomi Mi 10T Lite 5G.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ