З’явилися деталі про дисплей Xiaomi 12

Напевно, вже немає того шанувальника високих технологій, хто б не чув про те, що 28 грудня відбудеться прем’єра Xiaomi 12 і MIUI 13. У тандемі з новим флагманом може дебютувати його зменшена та спрощена версія Xiaomi 12X, а також є можливість виходу Xiaomi 12 Pro. А ось Xiaomi 12 Ultra мають показати навесні наступного року.

Сьогодні відомий мережевий інформатор Digital Chat Station поділився інформацією про екран майбутнього флагмана. Він зазначає, що діагональ екрану складе 6,5-6,6 дюйма та роздільна здатність 2К. Можна не сумніватися, що частота оновлення буде підвищеною. Компанія пішла шляхом зменшення габаритів. Для порівняння, Xiaomi Mi 11 Ultra пропонує 6,81-дюймову панель.

Ходять чутки, що Xiaomi 12 Ultra повинен запропонувати камеру під дисплеєм, швидку зарядку потужністю 120 Вт і чипсет Snapdragon 8 Gen 1. Мережею блукають чутки, що вказують на те, що флагман отримає масивний блок тильної камери круглої форми. Обіцяно розсип датчиків, серед яких може бути кілька телеоб’єктивів або перископічних сенсорів. У випадку Xiaomi 12 компанія могла відмовитися від другого дисплея на тильній стороні.

ІНШІ НОВИНИ