В Мережі з’явилося перше офіційне зображення Xiaomi 12 та Xiaomi 12 Pro

Сьогодні Xiaomi нарешті підтвердила, що 28 грудня влаштує презентацію серії Xiaomi 12. Новинок буде три, дві з яких отримають апаратну платформу Snapdragon 8 Gen 1. Компанія підтвердила, що саме цей чип буде основою Xiaomi 12. Сьогодні старший віце-президент Qualcomm привітав виробника з майбутнім виходом флагмана і запевнив, що Snapdragon 8 Gen 1 має більші можливості і відкриє більш «швидкий і стабільний досвід користувача».

Після оголошення дати анонсу компанія виклала в мережу промо-плакат із зображенням Xiaomi 12 і Xiaomi 12 Pro. Показали тільки лицьову панель і вона без відкриттів: тонкі рамки по периметру дисплея і круглий виріз під фронтальну камеру. При цьому компанія згадала, що Xiaomi 12 – це «малогабаритний» флагман, а Xiaomi 12 Pro – «універсальний» флагманський смартфон.

Очікується, що в базовому флагмані запропонують дисплей діагоналлю 6,2 дюйми, а в “прошці” його збільшать до 6,7 дюймів. Роздільна здатність у обох має бути QuadHD+ та частота оновлення 120 Гц. Основна камера повинна бути потрійною і головним буде датчик на 50-мегапікселів. Всі новинки повинні отримати з коробки нову версію фірмової оболонки MIUI 13.

ІНШІ НОВИНИ