Redmi Note 11S показали на якісному зображенні

Минулого року серія Redmi Note 11 вийшла для ринку Китаю, а тепер настав час їй з’явиться на глобальному ринку. Першим із нової лінійки дебютує Redmi Note 11S, який найближчим часом анонсують в Індії. Промо-кампанія щодо його просування вже стартувала. Видання Xiaomiui запропонувало подивитися, як вигляд дістався Redmi Note 11S.

Новинка буде виглядати типово для свого часу і нехитро, вона схожа на побратимів із сімейства Redmi. Передня панель сучасних пристроїв не дає простору для самореалізації дизайнерів: вузькі рамки по периметру дисплея та фронтальна камера в центрі отвору. Усьому цьому повністю відповідає Redmi Note 11S. Хоч якось “відтягнутися” можна в оформленні основної камери.

Але й тут особливо мудрувати не стали. Головний датчик укладено в сріблясту рамку, інші три розташовані на майданчику чорного кольору, формуючи собою квадрат разом зі світлодіодним спалахом. Очікується, що набір сенсорів буде включати модулі 108 Мп (Samsung ISOCELL HM20) + 8 Мп (ультраширик, Sony IMX355) + 2 Мп (Omnivision OV2A, макрозйомка). Раніше передбачалося, що сенсорів буде три, але рендер свідчить про присутність четвертого модуля і, на думку джерела, це 2 Мп датчик глибини.

Redmi Note 11S буде продаватися на глобальному ринку та Індії. Ця модель повинна вийти, як POCO M4 Pro 4G, де головні відмінності від 5G-версії будуть в розділі камер і апаратної платформи. Від смартфона чекають батарею ємністю 5000 мАг, чипсет Helio G96, MIUI 13 , зарядку на 120 Вт та 90-герцевий дисплей.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ