У в’язницях РФ незаконно утримують майже 500 українців

Аналогічні порушення вчиняються щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які також незаконно переміщаються до РФ.

У пенітенціарних закладах на території Росії незаконно утримують 475 українців. Про це йдеться на сторінці прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у четвер, 10 грудня, у Facebook.

«Продовжується примусове переміщення засуджених та політичних в’язнів до Російської Федерації. Встановлено 475 громадян України, які незаконно утримуються або утримувались у пенітенціарних закладах на території РФ», – йдеться в повідоменні.

Аналогічні порушення вчиняються стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які також незаконно переміщаються до РФ, у тому числі, шляхом незаконного усиновлення.

Також, зазначається, що задля колонізації півострова РФ переселила до Криму, за різними оцінками, від 172 000 до понад 500 000 росіян.

Як повідомлялося, наразі 94 українські політв’язні перебувають на території тимчасово окупованого Криму та РФ, з них близько 70 – це кримські татари.

ІНШІ НОВИНИ