Штати пропонують інвестиції взамін на громадянство

Ніколь Кушнер Мейер, сестра зятя президента Трампа Джареда Кушнера, в суботу виступила на заході в Пекіні. Вона пропонувала китайцям вкладати гроші в нерухомість Кушнерів у Нью-Джерсі ─ і потрапити до Сполучених Штатів за так званою EB-5 візою.

EB-5 віза відктиває іммігрантам шлях до зеленої карти, якщо вони інвестують понад $500 000 у проект, який створює робочі місця в США.

На рекламі заходу, що проводився в готелі Ritz-Carlton, так і написано: «інвестуй $500 тисяч й іммігруй до Сполучених Штатів».

Таким чином, державна EB-5 віза використовується в сімейному бізнесі Трампа і Кушнерів.

Іноземці, особливо багаті китайські громадяни, використовують програму EB-5 в якості квитка у штати.

Враховуючи те, що Трамп підписав указ, яким обмежив надання робочих віз висококваліфікованим спеціалістам, програма віз EB-5 гостро критикується обома палатами Конгресу.

Законодавці кажуть, що ця програма продає громадянство іноземцям з високим рівнем доходу.

Тож на суботньому заході Ніколь Кушнер Мейер заявила потенційним інвесторам, що їм слід поспішати, поки не прийняли зміни у візове законодавсто.

Захід був покликаний привернути увагу інвесторів до будівлі по Journal Square, 1 у Нью-Джерсі ─ житлового та комерційного проекту в розмірі $976,4 млн. Компанія Кушнерів заявляє, що близько 15% з них буде профінансовано завдяки програмі EB-5.

Як повідомлялося, Нью-йоркська компанія нерухомості, яка належить зятю й раднику президента Дональда Трампа Джареду Кушнеру, веде переговори щодо інвестицій у реконструкцію хмарочоса на 5-й авеню з Китайською страховою компанією, яка має зв’язки з лідерами Комуністичної партії.

Джерело
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ