У Франції проходить масштабна акція протесту проти реформ президента

Масштабна акція протесту проти реформ президента Франції Еммануеля Макрона проходить в Парижі.

Піша процесія, що складається з членів кількох великих профспілок, а також школярів, студентів і пенсіонерів, висунулася з площі Республіки в напрямку площі Нації близько 14:00 за місцевим часом. У ході беруть участь тисячі людей. На деяких прилеглих до маршруту демонстрації вулицях чергують посилені наряди поліції і спецназу.

На плакатах, які винесли на вулиці протестуючі, написано “Макрон – ворог людей”, “Президент Франції – президент багатих”, “Реформа праці – голод, рис, макарони”. Люди незадоволені положеннями трудової реформи Макрона, рішеннями влади в області охорони здоров’я і медичного обслуговування, а також іншими заходами.

“З тих пір як Макрон став президентом, ми спостерігаємо низку ультраліберальних реформ, які руйнують всі наші соціальні досягнення, які дозволяли нашому суспільству розвиватися, дозволяли нам покращувати якість нашого життя і роботи, збільшувати тривалість життя”, – заявили в профспілці CGT.

У свою чергу, в профспілці Force Ouvriere (FO) незадоволені обмеженням прав працівників, погіршенням ситуації з соціальним захистом та тими ризиками, які реформи несуть для пенсіонерів і молоді.

ІНШІ НОВИНИ