Як вибрати самоклеючі 3d панелі

Самоклеючі 3d панелі є справжньою знахідкою для ремонту, адже їх установка дуже проста, а вартість приваблює дедалі більше українців. Більш того, оздоблення стін та стель не мають на увазі масу пилу, сміття і т.д.

Основні види та типи

Самоклеючі панелі перш за все відрізняються за матеріалами, що виготовляються, а також вартості.

 • Найдоступнішими вважаються панелі з пагонів бамбука. До речі, вони найекологічніші, тому підходять для встановлення в дитячі кімнати;
 • солідний та дорогий варіант – дерев’яні 3D панелі. Вони відмінно підійдуть практично до всіх класичних інтер’єрів;
 • Скляні панелі відрізняються своєю дорожнечею, проте вони ситуативні, адже слід ретельно підбирати їх до стін. Зазначимо, що скляні панелі мають велику вагу;
 • особливо популярні пластикові панелі через свою практичність: простота у догляді, довговічність, стійкість до вологи. Ще одна перевага – наслідування різних матеріалів: дерево, цегла тощо;
 • гіпсові панелі – екологічні. Найчастіше використовуються для створення 3D полотна без швів.

На що звернути увагу при виборі?

Купити 3д панелі значить придбати найкращі властивості шпалер та плитки. Головне, підійти до вибору усвідомлено і ось кілька корисних порад:

 • Вартість. Все залежить від вашого бюджету та вимог. Найбільш універсальним варіантом вважаються спінені пластики. З першого погляду можна подумати, що це шпалери з 3D малюнком або плівкою, але у будь-якому разі гарантують рельєфний декор.
 • Практичність. Встановлюючи такі панелі, наприклад коридор або кухню, слід подбати про наявність захисного шару від вологи. Це дозволить спокійно мити матеріал.
 • Універсальність. Наприклад, дерев’яні панелі добре виглядають у кімнаті, а ось коридорі чи туалеті – невиправдано дорога покупка. Гіпсові, а краще пластикові панелі стануть добрим варіантом. По-перше, вони дуже легкі, по-друге, представлений широкий асортимент кольорів та фактур.
 • Якість. Дешеві ПВХ панелі мають запах і навряд чи порадують довговічністю. Фахівці радять купити 3д панелі із сертифікатом якості. У цьому випадку ви уникнете дискомфорту та швидкої заміни матеріалу.

Правил вибору, звичайно, набагато більше та детальніше про них розкажуть фахівці Loft Expert. Саме тут ви знайдете гарантовано якісні самоклеючі панелі популярних варіантів забарвлення з надійною основою.

Вибираючи Loft Expert, кожен клієнт отримує:

 1. виключно сертифіковану продукцію у широкому асортименті структури, кольорів, відтінків;
 2. доступні ціни без надбавок. З вами працюють офіційні та прямі постачальники;
 3. консультація з питань добору, правильного вибору, установки.

Вибирайте для себе простий ремонт та найкращі інтер’єри!

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ