Як відрізнити оригінальні запчастини Ford

Компанія Ford Motor Corporation є однією з найвідоміших у всьому світі. Вона заснована ще в 1903 році. З того часу компанія веде активну діяльність, а саме займається виготовленням техніки для легкових автомобілів, вантажівок, а також для сільського господарства. Запчастини Ford виготовляють в багатьох країнах. В Україні на них теж чималий попит. Найчастіше послугами компанії користуються власники Fiesta, Focus і Kuga. Для того, аби правильно підібрати запчастини для свого автомобіля, варто ретельно ознайомитись з їхніми характеристиками. Такі запчастини рекомендується купувати лише в сертифікованих точках. Наразі є чимала кількість підробок. Багато хто продає неякісні запчастини, видаючи їх за оригінальні.

Де найкраще купувати автозапчастини Ford

Якщо не хочете потрапити на шахраїв та придбати неоригінальні запчастини, уважно ознайомтеся з цією інформацією. Наразі в Україні є багато магазинів, де можна купити автозапчастини Ford. Одним з таких є інтернет-магазин Ford.org.ua. В ньому Ви точно знайдете оригінальні та якісні запчастини для свого автомобіля. На сайті https://www.ford.org.ua/ знаходиться вся необхідна інформація. Також в магазині представлений чималий вибір автозапчастин. Ви точно будете задоволені такою покупкою.

Переваги покупок в інтернет-магазині Ford.org.ua

Якщо все-таки сумніваєтесь, чи дійсно варто купляти товар в нашому магазині, то ознайомтеся з його перевагами. Основними з них є такі:

  • поставка якісних запчастин здійснюється щотижня;
  • широкий асортимент необхідних запчастин;
  • приємні бонуси для постійних клієнтів;
  • вигідні умови співпраці для оптових покупців.

При постійній співпраці з нашим магазином Ви отримуєте кваліфікованого партнера, що має багаторічний досвід в автомобільному бізнесі та надійного постачальника.

Як саме відбувається співпраця з магазином Ford.org.ua

Покупка автозапчастин відбувається за ліцензією автоконцерну. Завдяки налагодженій логістиці та багаторічному партнерству з виробниками поставка здійснюється дуже швидко. В нашому інтернет-магазині надзвичайно приємні ціни, адже все відбувається без посередників. Придбати автозапчастини можна онлайн. На сайті є вся необхідна інформація про товар.

Як відрізнити підроблені запчастини Ford

Для того, аби переконатись в оригінальності запчастин, варто знати багато деталей, на які звертають увагу при покупці. Оригінальні вироби завжди знаходяться у світло-коричневій коробці з логотипом компанії. Також потрібно звертати увагу на ярлик із фірмовим знаком виробника. Написи мають бути розбірливими та чіткими.
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ