Як визначити причину випадіння волосся

На гребінці волосся з кожним днем все більше. Волосся на плечах, подушці, робочому столі, планшеті. Не затягуйте з лікуванням, не сподівайтеся на маски і шампуні з магазину та чудо-засоби з інтернету. Відправляйтеся на консультацію до трихолога https://oxford-med.com.ua/services/trihologiya/. Отримайте компетентну відповідь про причини проблеми та дієву допомогу. Перуки не в тренді. У моді здорові сильні власні волосся.

Методи діагностики випадіння волосся

Після первинного огляду та трихоскопії лікар-трихолог призначає додаткові біохімічні та функціональні методи діагностики. Випадання волосся завжди пов’язане з якоюсь патологією організму. Зупинити процес, прискорити зростання волосяних фолікулів, повернути густе і гарне волосся реально після діагностики алопеції і її причини.

40% пацієнтів страждають від андрогенної форми алопеції

Так називають випадання волосся за чоловічим типом – залисини на лобі та на маківці. Частково процес можна зупинити нормалізацією гормонального фону і кровопостачання фолікулів. Інколи потрібно пересадити волосся.

Гніздова алопеція: 30% пацієнтів

Причину доводиться шукати в стресі чи застосуванні сильних медикаментів за 4-5 місяців до початку облисіння. Імунітет в результаті збою програми почав знищувати здорові клітини.

Гніздова форма буває:

  • локальною – в окремих місцях з чітко вираженими межами;
  • субтотальною – до 40% волосся випадає;
  • тотальною – випадання до 100% волосся на голові;
  • універсальної – зникають брови, вії, волосся на тілі.

Лікування складне, включає медикаментозні, імуносупресивні, ультрафіолетові методики.

20% пацієнтів страждають телогеновим облисінням

У нормі до 90% волосся на голові в стали активного зростання, або анагену. До 2% волосся в стадії припинення харчування – катагена. Решта фолікулів знаходяться в телогені, або стані спокою. За 3-4 місяці на місці старого волоса починає рости новий. Телогенова алопеція – патологія, за якою більша частина фолікулів переходить в стадію телогену.

Лікувати потрібно в першу чергу причину. Трихолог призначає мезотерапию, плазмоліфтінг, медикаменти для активізації росту волосся.

10% – рубцева алопеція

Замість волосся на голові виникає рубцева тканина, фолікули відмирають, лікувати облисіння вкрай складно. Причини – важкі аутоімунні захворювання. Якщо хворобу вдається перемогти, є шанс повернути гарне волосся.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ