Який алкогольний напій обрати для першого побачення

Успіх першого побачення залежить від багатьох чинників. Велику роль відіграє вибір відповідного алкоголю, оскільки саме за допомогою алкогольних напоїв можна створити невимушену та розслаблену атмосферу. Але важливо не перестаратися, щоб на ранок після побачення не боліла голова та не було похмілля. У цій статті ми розповімо, які види алкоголю підходять для першого побачення, а від яких краще відмовитися.

Загальні рекомендації з вибору алкоголю

Перед покупкою алкоголю варто взяти до уваги такі моменти:

  1. Характер побачення. Якщо передбачається вечеря з вишуканими стравами в якомусь гарному романтичному місці, краще вибрати тихі чи ігристі вина. А якщо побачення проходитиме в невимушеній домашній обстановці, відмінно підходять пиво, різноманітні коктейлі та слабоалкогольні напої — Shake, King`s Bridge, Fratelli.
  2. Пора року. У спеку краще віддати перевагу легкому освіжному алкоголю — білому вину, неміцним коктейлям, холодному пиву. Для зими краще підійдуть варіанти з зігрівальним ефектом — тихе червоне вино, глінтвейн, коктейлі на основі віскі або рому.
  3. Міцність алкоголю. Не рекомендується вибирати для першого побачення надто міцні алкогольні напої — текілу, бехеровку, джин. Також краще відмовитися від коктейлів з високим вмістом алкоголю, які викликають швидке сп’яніння — це «Лонг Айленд», «Північне сяйво, «Текіла бум».

Варіанти відповідних алкогольних напоїв

На першому місці стоїть тихе вино — класичний вибір для першого побачення. Вибір кольору напою залежить від страв. До м’яса краще вибирати червоне повнотіле вино — мерло, каберне совіньйон. До риби та морепродуктів підходять легкі білі вина, які можна купити на Маудау — совіньйон блан, шардоне. Під кінець вечора доречним буде шампанське або інше ігристе вино — краще сухе, оскільки воно менше п’янить.

На другому місці різноманітні коктейлі — «Маргарита», «Негроні», «Мохіто», «Піна Колада», «Белліні». Вони підходять під легкі закуски, фрукти та десерти.

На третьому місці — пиво. Це чудовий варіант під піцу, снеки, ковбаски, креветки та інші нескладні страви. Можна придбати міцний IPA, насичений стаут ​​або м’який лагер — все залежить від гастрономічного супроводу та особистих уподобань. На четвертому місці різноманітні гарячі алкогольні напої, які ідеально підходять для холодної пори року — грог, пунш, глінтвейн, Айріш-кава (кава по-ірландськи на основі віскі та американо). Такі напої можна приготувати разом під час побачення, що дозволить створити більш довірливу атмосферу і зняти напруження.

Чи можна взагалі уникнути алкоголю

Якщо хтось у парі не п’є, краще зовсім відмовитися від алкогольних напоїв, замінивши їх мінеральною водою, соками, кока-колою, кавою, чаєм. Безалкогольні напої поєднуються з будь-якими стравами. А ще можна проявити трохи фантазії та зробити цікавий коктейль, зварити каву за оригінальним рецептом, вибрати для чаю складну трав’яну суміш.
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ