Мікрокредит чи кредит у банку? Що вибрати та як оформити?

Кредит під 365% річних це не жарт і не вигадка, таке можливо, якщо брати мікропозик і з поверненням затягнути.

Що таке мікрокредит?

Як пояснили в ДельтаКредит, короткостроковий експрес-кредит на невелику суму зазвичай називають позикою до зарплати і схожий на мікрокредит. Сума мікрокредиту зазвичай невелика від однієї до кількох десятків тисяч гривень і отримати його досить просто, з необхідних документів знадобиться тільки паспорт, поручителі не потрібні і рішення на видачу приймається за кілька хвилин. Часто, для оформлення такого кредиту не роблять навіть телефонних дзвінків для перевірки отримувача позики.

кредит на карту без дзвінків від ДельтаКредит

Термін такого кредиту зовсім невеликий – від 7 днів до декількох місяців, багато мікрофінансові організації дають можливість продовжити позику. Далеко не всі банки пропонують мікрокредити. При такому кредиті щодня нараховуються відсотки, наприклад 1%. Такий вид кредитування може здатися привабливим, але тут важливо повернути гроші в мінімальний термін, так як ці кілька відсотків часто перетворюються в 365, а іноді і більше річних відсотків. Якщо ви отримали відмову на кредит готівкою від банку, є тимчасово безробітним або ви студент, і виникли фінансові труднощі, то такий вид кредитування може бути незамінним.

Для всіх інших випадків найкраще оформити кредит у банку, звичайно, для отримання такого кредиту доведеться надати в банк необхідні документи і на це буде потрібно більше часу.

Але умови у такого кредиту більш вигідні, правда мінус такого кредиту, в порівнянні з мікропозик це мінімальна сума кредитування. Наведемо приклад, якщо вам необхідно 3 000 грн, а банк видає мінімальну суму 5 000 грн.

Як оформити кредит у 2019 році?

У наш час взяти кредит досить легко і багато оформляють позику, не розмірковуючи, чи потрібен, і, чи зможуть його виплачувати. Кредит варто брати якщо все ретельно продумано і є впевненість, що зобов’язаннями перед банком буде виконано. Щоб оформити кредит потрібно зробити лише кілька кроків:

  • За допомогою одного з відділенні банку або нашого сайту заповніть анкетузаявку. Постарайтеся відповідати на питання правдиво і точно. Часто позичальники, неправильно заповнивши заявку отримують відмову. Чи не намагайтеся змінити кредитну історію і факти життя, також не завищувати і не занижуйте свої доходи. Достовірність зазначена в анкеті інформації буде плюсом, так як всі дані легко перевіряються.
  • Приготуйте комплект документів, який необхідно надати в банк, а він залежить від конкретного кредитного пропозиції, паспорт потрібен буде в будьякому випадку. Також, вам знадобиться водійські права, закордонний паспорт з відмітками про поїздки за кордон за останні 12 місяців і поліс соціального страхування. Отримання кредиту на більш вигідних умовах і прискорити процес розгляду заявки може вплинути надання довідки про доходи за формою 2-ПДФО. Чим більше банк знатиме про позичальника, тим менше його ризик неповернення кредиту, а це впливає на зниження процентної ставки. Можете вибрати зібрати мінімальний обсяг документів і скоро отримати дорогий кредит або кілька днів збирати документи і отримати позику на більш вигідних умовах.
  • Очікування рішення по кредиту, тут терміни залежать від умов пропозиції, суми і типу кредиту і можуть бути як кілька хвилин, так і кілька днів. Якщо отримаєте відмову, то можна вибрати іншу пропозицію, запросивши меншу суму або звернутися в інший банк.

Якщо заявка буде схвалена, то гроші отримати можна в касі банку або на пластикову карту. А якщо оформлений цільовий кредит, то гроші можуть бути переведені на рахунок продавця відразу ж.

Пам’ятайте про те, що необхідно своєчасно вносити щомісячні платежі, деякі банки нараховують за прострочення штрафи. Не забудьте, що після внесення заключного платежу запросите в банку довідку про закриття кредитного рахунку.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ