На борту були зрадники? З’явилася версія навмисної атаки на літак МАУ в Ірані

Арабський журналіст Касим Аль-Мадхаджі аль-Ахваз припустив, що на борту літака Boeing 737, який був збитий в Тегерані (Іран) могла перебувати людина, яка допомогла ліквідувати командувача Корпусом Вартових Ісламської революції Касема Сулеймані.

Таким чином, удар по українському літаку міг бути завданий з метою знищити це “джерело витоку інформації”, – припустив журналіст в своєму Twitter. Версію про “помсту зрадникам” підтримали й інші користувачі соцмереж, пости яких проаналізував OBOZREVATEL.

За словами Аль-Мадхаджі, наказ збити Boeing віддав командувач Військово-космічними силами Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), генерал Амір-Алі Хаджизаде, дізнавшись, що в літаку летить зрадник.

Хазім Давуд написав про те, що на борту українського літака знаходилося чотири генерали, що “намагалися втекти”. “Збивання літака було навмисним і не було помилкою”, – заявив він.

Зейнат Альхена написала, що “Тегеранський аеропорт вразив український літак ракетою, коли дізнався, що 16 іранських генералів знаходилися на борту з наміром втекти з Ірану зі своїми сім’ями”.

Фахад Хулій заявив, що збитття Boeing – “навмисний злочин”. За його словами, влада “боялися іранських осіб, які були на борту літака, щоб втекти за межі країни”.

Доктор Валід бін Іса Аль-Саадун написав, що найбільш вірогідний сценарій, на його думку, “полягає в тому, що на українському літаку були офіцери іранської Революційної гвардії, у яких були докази, які засуджують уряд злочинних мулл з метою їх викриття. Після того, як вони вирішили втекти і опинилися на борту літака, він був збитий”.

П’ять високопоставлених офіцерів іранської розвідки були вбиті в збитому українському літаку, які, можливо, вирішили втекти з Ірану”, – написав користувач з ніком KB.

Користувач під ніком “Увахід мын Альнаас” (“Один з народу”) заявив, що “український літак бомбили, тому що на його борту були лідери іранської революційної гвардії, які вирішили втекти і мали намір сховатися в Канаді, щоб врятуватися від мулл”. “Це брудна справа з боку гнилого іранського керівництва”, – підкреслив він.


Джерело

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ