Вчені NASA знайшли місце, де люди зможуть оселитися в разі кінця світу

Коли Сонце стане червоним гігантом люди зможуть перебратися на Плутон, де на той час будуть придатні для життя умови. На думку вчених, це може статися приблизно через 5 млрд років.

Вчені вважають, що приблизно через п’ять мільярдів років зірка в центрі нашої Сонячної системи втратить енергію і різко змінить космос. Це станеться, коли зовнішні шари Сонця почнуть розширюватися і поглинуть планети. Тоді людство може знайти притулок на іншому неземному тілі за умови “кінця світу” на Землі.

“У пізній фазі життя Сонця – червоного гіганта – Пояс Койпера стане метафоричним пляжем Майамі”, – зазначив Головний дослідник місії NASA “Нові горизонти” доктор Алан Стерн, додавши, що люди можуть створити придатні для життя світи в холодних районах космосу.

Дослідник вважає, що люди, які виживуть, зможуть знайти притулок на Плутоні і інших далеких карликових планетах в поясі Койпера.

Сьогодні карликові планети містять багато льоду і складних органічних матеріалів. Але поверхневі температури в цій області Сонячної системи на сотні градусів нижче нуля.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ