Топ-10 найбільш продаваних седанів 2017 року

Аналітики і експерти видання The Motley Fool провели спеціальне дослідження американського ринку нових легкових автомобілів і визначили найпопулярніші седани.

Як зазначає видання, американці купують менше седанів, але автомобілі з таким типом кузова, всупереч численним прогнозам, як і раніше користуються стабільним споживчим попитом.

Отже, пропонуємо вашій увазі рейтинг топ-10 найбільш продаваних седанів в США в 2017 році. Варто відзначити, що докладних даних про обсяги продажів перерахованих автомобілів видання не надало. Відомо лише процентне співвідношення до обсягів продажів річної давності.

Також варто відзначити, що рейтинг топ-10 найпопулярніших седанів американського ринку складений з урахуванням даних з січня по жовтень 2017 року. Однак на думку аналітиків The Motley Fool, за останні два місяці поточного року ситуація в рейтингу не повинна змінитися.

Крім цього відзначається, що велика частина моделей, які потрапили в рейтинг топ-10 найпопулярніших седанів в Америці в 2017 році, має багато спільного: їх продажі скоротилися в поточному році, так як все більше покупців вибирають позашляховики в порівнянні з традиційними седанами.

10  Chevrolet Malibu

Коли концерн General Motors вивів на ринок новий седан Chevrolet Malibu, його продажі в дійсності вражали. Причина цього в тому, що автомобіль отримав більш елегантний стиль, просторий і комфортний салон, безліч сучасних систем безпеки і допомоги водієві, а також став значно економічнішим за попередника. Однак станом на жовтень, продажі седана Chevrolet Malibu скоротилися на 16,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

9  Hyundai Elantra

Компактний седан корейського бренду «пройшов довгий шлях», і в даний час 4-дверна модель Hyundai Elantra являє собою автомобіль зі стильним і сучасним дизайном екстер’єру та інтер’єру. Як і більшість інших моделей марки Hyundai, седан Elantra – це одне з кращих поєднань ціна / якість. Однак, незважаючи на все сказане, обсяг продажів моделі Hyundai Elantra в США скоротився на 8,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

8 Chevrolet Cruze

Після появи на ринку седана Chevrolet Cruze нового покоління клієнти концерну GM отримали можливість купувати більш стильний автомобіль, який зберіг і примножив гідності попередника. Новий 4-дверний Chevrolet Cruze пропонує покращений внутрішній простір і більш економний двигун. У рейтингу топ-10 найбільш продаваних седанів в 2017 році це один з автомобілів, який випередив тренд продажів: продажі моделі в США виросли на 3,4%.

7 Ford Fusion

Седан компанії Ford Motor Company по праву займає місце в рейтингу найбільш затребуваних автомобілів 2017 року на американському ринку. Модель Ford Fusion (Ford Mondeo) – це автомобіль з приголомшливим дизайном екстер’єру, який багато хто порівнює з такою британською маркою як Aston Martin. Наші північноамериканські колеги відзначають, що Ford Fusion є більше схожим на німецький розкішний автомобіль, ніж на традиційний американський сімейний седан. При цьому обсяг продажів моделі в поточному році скоротився на 22,6%.

6  Nissan Sentra

Існує думка, що американці люблять виключно великі автомобілі. Однак, як показує реальність, жителі США охоче купують такі моделі, як седан Nissan Sentra. Так, на тлі багатьох конкурентів рейтингу топ-10 найпопулярніших седанів 2017 року цей автомобіль має трохи обмежений салон, а також, на думку експертів, трохи гучніший за інші моделі. Однак компанія пропонує хороші знижки і акції при покупці цієї моделі. Як підсумок, продажу седана Nissan Sentra виросли на 0,2%.

5 Nissan Altima

В середині рейтингу топ-10 найбільш продаваних седанів в Америці в 2017 році знаходиться модель Nissan Altima. Цей автомобіль має досить просторий салон і оснащується економними двигунами. Як зазначає видання, за підсумками поточного року продажі 4-дверної моделі Nissan Altima «просіли» на 17,1%.

4  Honda Accord

Седан Honda Accord протягом десятиліть був одним з найбільш затребуваних автомобілів на північноамериканському ринку. Седан нового покоління почав надходити в дилерські центри в середині осені поточного року. Це все той же просторий, добре обладнаний і безпечний сімейний седан, який також отримав безліч інноваційних «фішок». Але, продажі седана Honda Accord були гарні в цьому році, але не такі хороші, як у минулому році: вони знизилися на 2,3%. У компанії сподіваються, що нова модель надасть додаткового імпульсу.

3  Toyota Corolla sedan

Toyota Corolla – це один з найбільш продаваних автомобілів в світі . Японська компактна модель має легіони шанувальників, які продовжують повертатися. Формула успіху седана Toyota Corolla залишилася незмінною протягом багатьох років: хороший список функцій плюс першокласна надійність і продумана цінова політика. Але навіть Toyota Corolla почала поступатися кроссоверам і позашляховикам: продажі впали на 9%.

2 Toyota Camry

Модель Toyota Camry на протязі багатьох років бореться за споживача поруч з седаном Honda Accord. Однак в поточному році японська компанія представила автомобіль нового покоління, який вийшов на ринок в кінці літа поточного року. І це, «поклало на лопатки» його головного конкурента. Новий Toyota Camry став ще більш спортивним, комфортним і економічним. Однак на обсягу продажів введення нової моделі відбилося, поки, не сильно (-5,6%).

1 Honda Civic

Що станеться, якщо ви візьмете компактний автомобіль, який американці любили протягом останніх десятиліть, зробите його трохи більш зручним, підвищите потужність, а потім додасте стильний дизайн? Правильно – вийде седан Honda Civic нового покоління, і, одночасно, лідер рейтингу топ-10 найбільш продаваних седанів 2017 року США. Згідно з опублікованими даними, обсяги продажів 4-дверної моделі Honda Civic збільшилися на 1,5%.

ІНШІ НОВИНИ