Volvo назвала вартість електричного Polestar 2 – головного конкурента Tesla

Polestar 2, перший повністю електричний автомобіль Volvo Car Group, буде продаватися в США від $ 60 000. За ці гроші власник отримає Android Automotive, мотор на 408 к. с. і акумулятор з запасом ходу на 443 км. Умови лізингу компанія оголосить найближчим часом.

Понад рік тому бренд Polestar, підрозділ Volvo Car Group, представив стильний електричний седан класу «люкс» і почав його масове виробництво на заводі в Китаї. Вже тоді стало ясно, що компанія позиціонує його як конкурента Tesla Model 3. Спочатку електромобіль почнуть продавати в Європі, а потім в Китаї та в США.

Ціна в Штатах заявлена від $ 60 000, повідомляє Engadget. Замовити його можна буде онлайн. Перші шоуруми відкриються в Нью-Йорку і на Західному узбережжі влітку 2020.

Важко сказати, чи дійсно Polestar 2 стане «вбивцею Model 3» – все-таки різниця в        $ 20000 в ціні досить істотна для автомобілів такого класу. При цьому технічні характеристики у машин рівні: батареї на 78 кВт * год забезпечують дальність пробігу приблизно в 420 км, а у мотора 408 сил.

За додаткові $ 4000. клієнт може отримати шкіряну оббивку салону, а ще за $ 1200 поставити 20-дюймові диски. Стільки ж буде коштувати пофарбувати машину в металік. Для китайського ринку буде доступна гоночна версія за додаткові $ 5000.

Polestar 2 – перший автомобіль, в якому буде встановлена ​​інформаційно-розважальна система Android Automotive, що працює на Android 10. Крім Polestar вона з’явиться в машинах General Motors і альянсу Renault – Nissan – Mitsubishi.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ