Електромобілі більше не треба буде ставити на зарядку

В Італії після багаторічних досліджень, нарешті, реалізований проєкт Arena del Futuro — “Арена майбутнього”. Це кільце, побудоване за участю компанії Stellantis та інших партнерів на відрізку автомагістралі A35, що з’єднує міста Брешіа і Мілан. Мета “Арени майбутнього” — польові випробування революційної електричної зарядки з динамічною індукцією.

Завдяки технології DWPT акумулятори можна заряджати через бездротову мережу, просто проїжджаючи по покладених під асфальтом “петлях”, які створюють необхідні хвилі для зарядки електромобілів. Ця технологія може бути адаптована для всіх транспортних засобів, оснащених спеціальним “приймачем”.

Електромобілі більше не треба буде ставити на зарядку. Бездротова “заправка” стала реальністю.

Додамо, що перші тести, в яких брали участь електромобіль Fiat New 500 і автобус IVECO E-Way, показали перспективні результати. Більш того, журнал Time назвав проєкт Arena del Futuro одним з 100 найважливіших винаходів 2021 року.

Цікаво, що деякі автовиробники виступають проти масового захоплення електромобілями! Так, деякий час тому глава Toyota Motor Corporation Акіо Тоеда заявив, що навколо електромобілів виник “надмірний хайп”.

На думку японського управлінця, масова відмова від ДВС повністю зруйнує автомобільну індустрію, після чого мільйони людей позбудуться роботи.

Джерело

ІНШІ НОВИНИ