Математики розрахували формулу ідеальної кількості ялинкових іграшок

Британські вчені провели дослідження, розрахувавши формулу ідеальної кількості прикрас на новорічній ялинці. Про роботу математиків з Університету Шеффілда сказано в статті, опублікованій в журналі Der Spiegel, пишуть Діалоги.

Для того щоб ялина була перевантажена іграшками або, навпаки, прикрашена занадто бідно, фахівцями була виведена формула ідеального кількості куль, мішури, дощу та інших іграшок.

На думку математиків, розрахувати оптимальну кількість прикрас неважко. Для цього потрібно визначити квадратний корінь з 17, поділити його на 20, після чого помножити на висоту дерева в сантиметрах. Так, для ялинки висотою 180 см ідеальною кількістю куль буде 37.

Крім цього, фахівці дізналися, що подарунки – це погана інвестиція. До цього висновку експерти прийшли, провівши опитування. Він показав, що більшість людей, які отримали подарунки, оцінюють їх нижче вартості. Наприклад, на питання про те, скільки грошей вони готові були б заплатити за свої подарунки, учасники дослідження називали суму, яка в середньому була на 10% нижчою за ринкову вартість презенту.

НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ