Вчені довели, що кава і пробіотики найкраще зберігають пам’ять людини

Зберегти гарну пам’ять допоможуть пробіотики та кава.

Вживання деяких продуктів допомагає як зміцнити наш організм, так і завдати йому значної шкоди. Не є виключенням у даному випадку й наша пам’ять. Одні з останніх досліджень, проведених фахівцями з вивчення пам’яті, показують, що поліпшити здатність людини до запам’ятовування може допомогти вживання двох відомих продуктів — кави і пробіотиків.

На сторінках видання Neuroscience & Behavioral Reviews повідомляється про результати досліджень, проведених фахівцями Британського дослідницького центру Університету Редінга, у яких були детально проаналізовані взаємозв’язки між споживанням пробіотиків, кави і розумовими здібностями людини. У своїй роботі експерти проаналізували дані раніше проведених 30 наукових робіт, що займалися дослідженням впливу пробіотиків на розумові здібності людини.

“Відомо, що прийом пробіотиків сприяє поліпшенню роботи кишківника і оздоровленню його мікрофлори. У нашому дослідженні ми вирішили з’ясувати, як ті ж самі добавки впливають на здатність людини до запам’ятовування. Проведений аналіз показав значне поліпшення пам’яті у дорослого населення”, — повідомляється у дослідженні.

Крім цього, вчені визначили, що помірне вживання кави також сприяє зниженню ризику розвитку старечого недоумства, підтримуючи здатність людини до запам’ятовування. Відбуваються такі позитивні зміни завдяки вмісту у каві кофеїну і антиоксидантів. При цьому важливим моментом під час вживання кави є дотримання дозволеної добової норми напою, а також досить низький вміст кількості цукру у ній.

Джерело

ІНШІ НОВИНИ