Була завалена стрілами і кинджалами: в Єгипті археологи виявили стародавню фортецю: фото

Археологи виявили в Північному Синаї оборонну фортецю, вік якої оцінюють приблизно в 2600 років. У приміщенні вчені знайшли величезну кількість речей, в тому числі стріл, кинджалів і кам’яних фігурок.

Про це повідомляє Daily Mail.

На думку фахівців, фортеця була побудована в VI столітті до нашої ери. Дослідникам вдалося виявити північно-східну вежу і залишки південно-східної. Крім того, археологи також знайшли залишки південної стіни, протяжність якої становить близько 85 метрів.

Всього в фортеці налічувалося 16 веж, а ширина споруди становила 11 метрів. Крім того, під час розкопок були знайдені кімнати, які призначалися для солдатів, які охороняли фортецю.

Фортеця була призначена для захисту східних кордонів Єгипту і була майже зруйнована в ході численних атак. Дослідники відзначають, що стародавні фортеці будувалися не так, як більш пізні. Для них була характерна різна висота стін, яка могла варіюватися від 7 до 17 метрів.

Раніше повідомлялося, що стародавні люди оселилися в південно-західній частині Амазонії і почали розвивати сільське господарство набагато раніше, ніж вважалося в науці. Це підтверджують знахідки зроблені міжнародною групою вчених.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ