Нові AirPods 2 (2019): основні характеристики і відмінності від перших AirPods

Коли компанія Apple презентувала світу свої перші бездротові навушники, тільки ледачий не критикував цей винахід американців. Минуло зовсім небагато часу, і ці навушники були визнані найуспішнішим в світі аудіо додатком. Попит на них зростав, користувачів ставало все більше, а в різних країнах світу продовжували фіксувати рекордний попит на AirPods. Багато користувачів вирішили, що ці навушники стануть ідеальним подарунком, тому навіть утворився своєрідний дефіцит, а деякі мережі підвищили ціни. Загалом, не дивно, що Apple вирішили випустити вдосконалену версію цього бестселера, але при цьому нічого не змінила в дизайні. Купити AirPods 2 можна в Естор, але давайте спочатку дізнаємося, чим же відрізняються нові AirPods 2 від свого старшого брата? Це більш спритний процесор, збільшений час роботи і оновлений чохол з можливістю бездротової зарядки.

Дизайн

У плані дизайну навушників не змінилося нічого. Що ж стосується назви, то новинку мало хто величає AirPods 2 – частіше зустрічається народна назва «нові AirPods» і «AirPods 2019». Користувачам настільки сподобалася взаємодія з першими навушниками, що в компанії явно не зважилися змінювати їх форму, хоча хтось може сказати, що навушники-затички виглядають і носяться краще.

Невеликі зміни в плані зовнішнього вигляду торкнулися чохла. Тепер індикатор зарядки знаходиться не під кришкою, а на зовнішній частині – так користувачеві буде зручніше оцінювати стан гаджета.

За деякими даними, в навушниках використовували більш просунуті мікрофони з високою чутливістю. Вони розпізнають голос власника навіть при значному шумі навколо, а це необхідно для точного виконання команд Siri.

Новий процесор

Замість процесора W1 в нових AirPods встановлений процесор H1, розроблений компанією спеціально для навушників. За продуктивністю цей чіп відповідає тому, що використовувався в iPhone 4, а так як в кожному навушнику свій процесор, то в рекламних заголовках можна зустріти фразу типу «нові навушники від Apple вдвічі продуктивніше четвертого iPhone».

Завдяки новому процесору вдалося підвищити продуктивність навушників і знизити час затримки звуку під час перегляду відео або запуску ігор (приблизно на 30%). Крім того, новий чіп дозволив зробити час роботи довшим, а час з’єднання – коротшим. Саме завдяки процесору ввели голосову активацію Siri.

Час роботи

У рекламній компанії Apple повідомляє, що час автономної роботи нових AirPods зріс на 50%. Звучить заманливо, але виявляється, що мова йде тільки про час розмови. Тут, дійсно, маємо справу з надбавкою – замість 2 годин навушники зможуть витримати 3 години розмов. Час відтворення музики залишився тим же – 5 годин.

Природно, головна фішка – поява бездротової зарядки. Якщо старі AirPods заряджалися в чохлі при їх підключенні через роз’єм Lightning, то нові навушники продаються в чохлі, який підтримує бездротову зарядку, тобто достатньо покласти навушники в чохол з батарейним відсіком, а чохол – на док-станцію, і заряд пішов. Як і раніше, можлива підзарядка від футляра, так що час автономної роботи збільшується до 24 годин.

Нові AirPods можна купити і в звичайному чохлі без можливості бездротової зарядки. Власники старих AirPods можуть окремо докупити такий футляр, щоб розширити можливості своїх навушників.

Цікаво, що Apple ще в 2017 році представляла футляр з бездротовою зарядкою і зарядну станцію AirPower разом з ним, але через деякий час всі згадки були прибрані з сайту компанії.

Помічниця Siri

Як було в старих AirPods? Щоб активувати голосового помічника, треба було двічі стукнути по правому навушнику, і то, цей фінт працював не завжди. Тепер же достатньо просто сказати «Привіт, Siri».

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ