Чому зручно користуватися кредитною карткою?

Кредитка – популярний платіжний інструмент, який обов’язково присутній в гаманці більшості людей. А у багатьох громадян пластикових карток навіть по кілька штук. Для сучасної людини кредитна картка є таким же звичним фінансовим інструментом, як і готівкові гроші. Чим же зумовлена ​​їх все зростаюча популярність? Основні переваги: ​​універсальність і зручність користування. Розберемося в цьому детальніше!

Переваги кредиток

Основні переваги кредитних карт:

  • Можливість оплати товарів і послуг. Сьогодні розрахуватися пластиковою карткою можна практично в будь-якому магазині, салоні, на АЗС. Платіжні термінали вже зустрічаються навіть на ринках. Так навіщо носити з собою пачку готівки, якщо набагато простіше і зручніше тримати в гаманці кредитку?
  • Доступ до онлайн-транзакцій. З року в рік все більше людей купують товари в інтернеті. І при таких покупках потрібно перераховувати гроші продавцям онлайн. Кредитна картка в такій ситуації – оптимальне рішення. Якщо ж її немає, доведеться, як мінімум, йти до найближчого терміналу і відправляти потрібну суму готівкою.
  • Безпека зберігання коштів. Якщо носити значну суму грошей в портмоне або барсетці, можна в будь-який момент стати жертвою грабіжників. І вони заберуть все, що вважатимуть корисним. Для доступу же до рахунку кредитки потрібно знати пароль. Тому, навіть якщо власник її втратив, доступні гроші залишаються в цілості.
  • Наявність кредитного ліміту. Власник картки може зберігати на ній власні гроші. Також йому надається ліміт на використання банківських коштів. Це дуже зручно, адже додаткова подушка фінансової безпеки завжди під рукою. Знадобилося більше грошей, ніж є на карті (власні кошти)? В рамках доступного ліміту можна швидко отримати фінансову підтримку від банку.
  • Лояльні умови кредитування. Більшість банків-емітентів випускають картки, супроводжуючи їх не тільки кредитним лімітом, але і пільговим періодом. Це означає, що клієнт може користуватися позиковими коштами абсолютно безкоштовно. Але безвідсоткова позика є лише в тому випадку, якщо вона погашається в межах відведеного пільгового періоду. Простий кредит, що оформляється звичайним способом, завжди передбачає переплату.
  • Зручний інвестиційний інструмент. Багато банків емітують картки, для яких діє програма нарахування бонусних відсотків на позитивний залишок. Іншими словами, якщо клієнт зберігає на кредитці власні кошти, щомісяця він отримує невеликий прибуток. Звичайно, це не назвеш повноцінним депозитом. І все ж, додаткові бонуси ніколи не бувають зайвими.

Кредитна карта – дуже зручний і вигідний фінансовий інструмент. По-перше, розраховуватися їй можна практично в кожній торговельній точці і в інтернеті. По-друге, наявність кредитного ліміту дає можливість в будь-який момент скористатися банківською позикою, без необхідності подавати заявку, збирати документи, очікувати рішення експертів і т.д. По-третє, зберігати гроші на пластику набагато зручніше і безпечніше, ніж готівкою, та ще й на позитивний залишок нараховуються відсотки.

Хочете оформити кредитку швидко і з максимально вигідними умовами? Не гайте час та переходьте на сайт Банку Кредит Дніпро, оцініть доступні пропозиції прямо зараз!

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ