Кодування від алкоголізму

Одна з популярних методик лікування алкоголізму, яка використовується в нашій країні і багатьох інших – це кодування. Так умовно називають методику впливу на організм пацієнта, яка формує стійку відразу або байдужість до прийому спиртного, підсвідому установку на відмову від алкоголю.

Алкоголізм – найпоширеніша у світі проблема серед хронічних захворювань, пов’язаних з прийомом певних речовин. Захворювання приносить безліч ускладнень в роботі всіх органів людини, але найбільше ураження наноситься нервовій системі і особливо головному мозку. Здатність мислити, контролювати свою поведінку і психіку при алкоголізмі значно порушується.

Увесь сенс алкогольної залежності – це постійне і непереборне бажання вживати алкоголь. Є багато методів і способів боротьби з алкоголізмом. Медикаментозне лікування спрямоване на детоксикацію і усунення алкоголю в крові, який згубно впливає на організм. Дуже часто його використовують для підготовки організму і подальшого кодування від алкоголізму. Але цей метод лікування від алкогольної залежності має певні особливості.

Методи кодування від алкоголізму

Кодування алкоголізму може здійснюватися тільки за згодою пацієнта. І в цьому процесі людина повинна протриматися 5 днів (або більше, в залежності від методики і центру) в стані тверезості. Якщо людина перебуває в стадії алкогольного запою, коли її організм різко перестає пити – виникає абстиненція (або простіше кажучи «ломка»), дуже складно відмовитися від алкоголю і, можливо, це навіть небезпечно для самого пацієнта. І часто перед проходженням кодування від алкоголізму проводиться детоксикація організму ліками (алкоголіку ставлять крапельницю, попередньо приводять до тями, поправляють здоров’я, прибирають інтоксикацію). На цьому етапі лікування є дуже важливим для підтримки, поліпшення самопочуття і віри в необхідність лікування.

Кодувати від алкоголізму можна декількома способами:

  • ліками;
  • психотерапією;
  • гіпнозом;
  • апаратними методиками.

Кодування пацієнта фармакологічними препаратами від алкоголізму може провести тільки лікар, шляхом введення в організм хворого препаратів токсикотерапії. Тип і спосіб введення підбирає лікар-нарколог індивідуально для кожного пацієнта. Недоліком цього методу кодування від алкоголізму є його висока вартість, але плюсом вважається його миттєва ефективність.

Кодування від алкоголізму також можливе на основі сеансів гіпнозу. Пацієнту навіюється відраза до алкоголю і відмова від його прийому. Таким чином, його можна проводити як індивідуально, так і в групових заняттях. Техніки гіпнозу різноманітні, але авторські права на їх методи належать кожному конкретному фахівцеві. У своїй роботі клініки та лікарі застосовують найбільш відпрацьовані і ефективні методики.

Кодування алкоголізму за допомогою психотерапії – це вплив на психічне сприйняття людини. Сьогодні широко поширені авторські методи психотерапії. У лікування є один недолік – тривалість терапії. Але вона досить ефективна, якщо пройдена повним курсом.

Кодування алкоголізму за допомогою фізіотерапії проводиться електроімпульсами, лазерами та іншими методами. Вони впливають на певні ділянки мозку, формуючи нові нейронні зв’язки, що ослабляють і пригнічують психічну і фізичну залежність від алкоголю.

Вилікуватися від алкогольної залежності можна різними способами, ви можете вибрати будь-який з них, головна умова лікування – це бажання пацієнта.

Де проводять кодування алкоголізму

Якщо вас цікавить кодування алкоголізму Івано-Франківськ, радимо вам звернутися в Івано-Франківський приватний наркологічний центр лікування та кодування алкоголізму. Він працює без вихідних з 06:00 до 22:00 та пропонує такі послуги: кодування від алкоголю, лікування алкоголізму, виведення з запою, детоксикація. Центр пропонує доволі адекватні ціни, а також дає можливість викликати лікаря додому.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ