Сімейним лікарям підвищать оплату за декларації з пацієнтами, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що уряд прийняв рішення про підвищення оплати лікарям за декларації з пацієнтами. Про це він повідомив під час брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Степанова, відтепер за одну підписану декларацію з пацієнтом сімейний лікар буде отримувати на 51 грн більше. “Ми вчора збільшили капітаційну ставку для сімейних лікарів. Це ставка, яку сплачує держава сімейному лікарю, за укладену декларацію між пацієнтом та лікарем”, – сказав міністр.

Зазначається, що відтепер лікарі отримуватимуть трохи більше 650 грн за ставку. “Раніше вона становила 600 грн 48 коп., а зараз буде складати 651 грн 60 коп. Якщо сімейний лікар має, наприклад, 1800 декларацій, укладених з пацієнтами, то буде отримувати додатково 7650 гривень”, – висловився Степанов.

Також очільник МОЗ додав, що сімейним лікарям необхідне підвищення зарплат, оскільки вони мають велике навантаження, через зростання хворих на COVID-19. “Для нас дуже важлива їх зібрана робота, і щоб вони витримали це навантаження. Зокрема…потрібно підвищувати плату за їхню роботу”, – розповів Степанов.

Нагадаємо, нещодавно в Коломийській інфекційній лікарні Івано-Франківської області всі лікарі захворіли на коронавірус COVID-19. Через це пацієнтів із COVID-19 довелося обслуговувати середньому та молодшому персоналу.

загрузка...
ДЖЕРЕЛОZIK
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ