Поради по догляду за автоматикою для воріт

Зими в Україні не стабільні і можуть бути як короткі і теплі, так і тривалі з великим мінусом. Таким чином і на власників гаражів з автоматичним приводом постає питання: як будуть працювати автоматичні ворота в зимовий період?

Автоматичні ворота служать чудовим захистом, дарують додатковий комфорт власникові, але й господар має подбати про ворота… і мова йде не тільки про регулярне ТО. У зимовий час необхідно постійно розчищати сніг біля воріт і скидати його з електроприводів.

Для тих, хто думає інакше у мене є перша цінна порада: в зимовий час не знімайте сніг з конструкцій воріт, адже він так красиво лежить.

Результатом ліні по частині прибирання снігу стане повільна робота приводу. Ні, працювати він не перестане, але працювати буде не так ефективно. А воно вам треба?

Друга цінна порада: в зимовий час використовуйте стулки автоматичних воріт для очищення снігу перед територією. А чом би й ні, так?

Результатом такої ліні стане вихід з ладу блоку автоматики. Неприємна ситуація. Не лінуйтеся витратити кілька хвилин на прибирання снігу і тим самим, забезпечте роботу автоматики на кілька років більше. Ну як вам, чому не плюс?

У кожного електронного приладу є керівництво до користування та інша документація з характеристиками. У автоматики також є такі документи, в котрих надрукована максимально низька температура її експлуатації. Дізнайтеся в якому температурному
діапазоні буде працювати ваша автоматика.

Третя цінна порада: не варто дізнаватися про температурний діапазон роботи вашої автоматики. Зрештою, Ви ж не на Північному полюсі живете, адже так?

Автоматичні ворота бояться скупчення води. Конструктивні особливості ворітної системи повинні відводити воду від рухомих елементів, в іншому випадку, в зимовий час вода перетворитися на лід і буде перешкоджати вільному руху полотна.

Четверта цінна порада: не боріться зі скупченням води. Своє маленьке водоймище – це прекрасно.

Все ж буває так, що на автоматичних воротах з’явилося обмерзання. В цьому випадку першочерговим завданням власника є якнайшвидше звільнення їх від льоду. Використовуйте м’який скребок.

П’ята цінна порада: в зимовий час не доглядайте за роликовими направляючими, тросами і петлями. Нехай будуть заїдати і перекрашуватись. Про замки  взагалі забудьте. І не важливо знали ви про графітовий порошок і захисну штору щоб їх
уберегти.

Як ви зрозуміли, необхідно лише дотримуватися простих правил експлуатації автоматика для воріт в зимовий період і тоді вони будуть радувати вас як взимку так і влітку.

загрузка...

ІНШІ НОВИНИ