Ніяких слідів ДНК не виявлено: вчені зруйнували відомий міф про лохнеське чудовисько

Останні дослідження фахівців свідчать про те, що в знаменитому озері Лох-Несс не можуть жити величезні істоти, невідомі науці. Дослідники назвали всі розмови про чудовисько звичайнісінькою вигадкою. Щоб розвінчати найпопулярніший міф, вчені взяли проби води і піску з озера і не виявили ніяких слідів невідомої ДНК.

Пізніше фахівці провели ще кілька досліджень, але вже використовували гідролокатор, але й ця спроба не увінчалася успіхом. В результаті дослідники закликали не вірити так званим очевидцям, які стверджують, що бачили невідому істоту, а також показують  в якості доказів фотографії. Вчені не сумніваються в тому, що всі знімки, які з’являлися за останні кілька десятиліть, є звичайним монтажем.

Нагадаємо, що всі фотографії лохнеського чудовиська були дуже поганої якості, причому навіть в останні роки, коли у кожної людини є сучасний гаджет, за допомогою якого можна зробити якісний знімок. Вперше інформація про лохнеське чудовисько з’явилася в 1934 році. Фотографію монстра опублікували в газеті, після чого новину розтиражували багато західних видань, щоб викликати інтерес читачів.

загрузка...
НЕ ПРОПУСТИІНШІ НОВИНИ