Xiaomi Mi Box 4 SE – бюджетна телеприставка для телевізора

Компанія Xiaomi випускає на ринок не тільки смартфони, ноутбуки, телевізори, планшети і навушники, але ще і різного роду інші електронні гаджети, в число яких входять телеприставки. Сьогодні, 9 січня 2019 року, даний виробник електроніки представив публіці новинку під назвою Xiaomi Mi Box 4 SE. Це бюджетна ТВ-приставка, яка дозволяє транслювати контент зі смартфона на телевізор, а також, крім того, вона має підтримку голосового управління.

Новинка під назвою Xiaomi Mi Box 4 SE була представлена ​​досить «тихо», оскільки прес-служба компанії лише опублікувала невеликий прес-реліз про цей пристрій, тобто наживо його ніхто не показував. Усередині цієї телевізійної приставки знаходиться 4-ядерний процесор Cortex-A7, який доповнений графічним прискорювачем Mali-400. Крім того, виробник заявляє 1 ГБ оперативної і 4 ГБ постійної пам’яті.

Подібне технічне оснащення дозволяє приставці відтворювати відеоролики в Full HD (1920 на 1080 пікселів), а більшості людей цього вистачить з надлишком. Заявляється підтримка величезної кількості різних кодеків, включаючи AVI і MKV. Підключити ТБ-приставку до телевізора можна за допомогою Wi-Fi, але тільки якщо він підтримує таку функцію. В іншому, вона має роз’єми HDMI, 3,5 мм для навушників, а також USB 2.0 для підключення різних накопичувачів.

Підключити телевізійну приставку Xiaomi Mi Box 4 SE до інтернету можна по Wi-Fi, або ж через кабель Ethernet. Основою операційної системи ТВ-приставки є MIUI TV, яка доповнена спеціальною оболонкою. На новинку можна встановлювати ігри та програми, а також підключити до неї різні контролери і пристрої по Bluetooth, починаючи від геймпадов і закінчуючи бездротовими навушниками.

Офіційні продажі цього пристрою почнуться вже 11 січня 2019 року, але тільки в Китаї, де дану приставку оцінили в $ 28.

Джерело
ІНШІ НОВИНИ